Nowy Cykl turniejów Grand-Prix
Dodane przez admin dnia Grudnia 17 2019 19:06:50

Nie ma mocnych na Mateusza Dubika !
Świetna forma Mateusza przekłada się na wyniki osiągane w turniejach,po raz trzeci z rzędu na najwyższym stopniu podium stanął w tą niedzielę wygrywając I Turniej Grand-Prix , drugie miejsce zajęła Paula Krysińska -Śnieżnik Stronie Śląskie - Lądek Zdrój a trzecie Radosław Wiśniewski - UKS Ludwikowice Kłodzkie ,na dalszych miejscach uplasowali się :

10-Sławomir Bednarski - BSTS Bystrzyca Kłodzka

w turnieju wzięło udział 26 zawodników !

więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej

Treść rozszerzona

Powoli do końca dobiega rywalizacja o miano najlepszego zawodnika w 2019 roku, do zakończenia pozostał do rozegrania jeszcze jeden turniej.Po rozegraniu 36 turniejów na czele znajduje się Mariusz Pusz - 1076 pkt , na drugim miejscu plasuje się Jerzy Motyka - 790 pkt a na trzecim Sławomir Bednarski - 783 pkt

Dostępna jest aktualna klasyfikacja o tytuł Zawodnika Roku ( folder zawodnik roku )