8 Turniej Open
Dodane przez admin dnia Września 20 2020 18:12:26

Za nami kolejny turniej , tym razem w niedzielę 20 bm. został rozegrany 8 turniej Open.
Zwycięzcą został zawodnik BSTS Bystrzyca Kłodzka Grzegorz Wojtaszek pokonując w finale po zaciętym meczu Karola Meissnera - KS Lechia Ołdrzychowice.Na najniższym stopniu podium stanął Przemysław Urban - KS Lechia Ołdrzychowice.
W turnieju wzięło udział 15 zawodników.
Zdjęcia zturniej dostępne są na naszej stronie na facebooku BSTS Bystrzyca Kłodzka
Polecamy foldery : Zawodnik Roku oraz Turnieje Open ( klasyfikacje generalne )
więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej ( poniżej )

Treść rozszerzona
Klasyfikacja generalna cyklu po 8 turniejach :
1- Tomasz Makowski - 224 pkt 2- Karol Meissner - 204 pkt 3- Bartosz Grzebieniowski - 204 pkt 4- Mariusz Pusz - 191 pkt. 5- Karolina Podyma - 187 pkt. 6- Grzegorz Wojtaszek - 181 pkt. Do zakończenia cyklu pozostały do rozegrania jeszcze dwa turnieje.