III Turniej Open
Dodane przez admin dnia Lipca 07 2021 11:45:44

Z małym poślizgiem publikujemy wyniki 3 turnieju Open. Turniej został rozegrany 13 czerwca.
Zwycięzcą turnieju został Bartosz Jurkiewicz - Orlęta Krosnowice pokonując w finale 3 - 1 Grzegorza Wojtaszka - BSTS Bystrzyca Kłodzka , trzecie miejsce zajął kolega klubowy Grzegorza - Albert Krupa.

Treść rozszerzona

Klasyfikacja generalna cyklu turniejów Open po 3 turniejach przedstawia się następująco :
1- Grzegorz Wojtaszek - 117 pkt.
2- Bartosz Jurkiewicz - 98 pkt.
3- Otto Janke - 85 pkt.
4- Mariusz Pusz - 83 pkt.
5- Mirosław Łęczek - 71 pkt
6- Tomasz Makowski - 70 pkt.
Wyniki osiągnięte we wszystkich turniejach są wliczane do klasyfikacji na Zawodnika Roku 2021 , tutaj po rozegraniu pięciu turniejów liderem jest Grzegorz Wojtaszek - 152 pkt
na drugim miejscu plasuje się Mariusz Pusz - 149 pkt. , na trzecim Karol Meissner - 138 pkt , na czwartym Jerzy Motyka - 119 pkt , na piątym Bartosz Jurkiewicz - 98 pkt a na szóstym Sławomir Bednarski - 96 pkt.