Przemysław Urban wygrywa 8 turniej Open
Dodane przez admin dnia Czerwca 13 2022 14:51:38

Przemysław Urban wygrywa VIII turniej Open !!!

Rozegrany 12 bm. VIII Turniej Open zakończył się sukcesem Przemysława Urbana ( Lechia Ołdrzychowice )
W finale w czterech setach pokonał Natalię Wnuk ( orlęta Krosnowice , w meczu o trzecie miejsce Tomasz Makowski po zaciętym pięciosetowym pojedynku pokonał Mariusza Pusza - obaj BSTS Bystrzyca Kłodzka.
Warto zaznaczyć , że jest to pierwsze zwycięstwo turniejowe Przemysława Urbana - brawo i czekamy na kolejne !
10- Jan Słowik - BSTS
Po tym turnieju nastąpiła zmiana w klasyfikacji generalnej cyklu . Nowym liderem został zwycięzca turnieju Przemysław Urban - 244 pkt. na drugim miejscu plasuje się Mariusz Pusz - 242 pkt. a na trzecim miejscu znajduje się Jerzy Motyka 235 pkt.
Wszystko wskazuje na to że pomiędzy tymi zawodnikami rozegra się walka o czołowe miejsca na podium. Do zakończenia cyklu pozostały jeszcze dwa turnieje.

Klasyfikacja generalna cyklu dostępna jest w folderze " turnieje Open " , natomiast klasyfikacja Zawodnik roku jest dostępna w folderze o tej samej nazwie !