I Turniej Grand-Prix
Dodane przez admin dnia Września 13 2022 11:19:47

Po wakacyjnej przerwie wreszcie mogliśmy powrócić do stołów ! Rozpoczęliśmy od nowego cyklu turniejów Grand - Prix , a będzie ich w cyklu aż dziesięć .
Pierwszy turniej został rozegrany 11 września , zwycięzcą turnieju i zarazem liderem Cyklu został Albert Krupa BSTS Bystrzyca Kłodzka !
na pozostałych miejscach podium stanęli koledzy klubowi , drugi był Mariusz Pusz a trzeci Grzegorz Wojtaszek . Niespodzianką była świetna gra Jacka Pasternaka - ZTS Ząbkowice Śląskie , co dało mu czwarte miejsce.
Pozostałe miejsca w czołowej dziesiątce zajęli :
5- Natalia Wnuk - Orlęta Krosnowice 6- Bolesław Dyc - Sudety Międzylesie 7 - Karol Meissner - BSTS 8- Oliwer Bochowicz - Impuls Kłodzko 9 - Bartosz Grzebieniowski - Lechia Ołdrzychowice 10- Jan Słowik BSTS.

Zdjęcia z turnieju publikujemy na naszej stronie na Facebooku" bsts Bystrzyca Kłodzka "
zachęcamy do śledzenia klasyfikacji cyklu oraz klasyfikacji Zawodnik Roku
więcej informacji poniżej

Treść rozszerzona
Przed turniejem miało miejsce uroczystość wręczenie pucharów oraz pamiątkowych dyplomów dla najlepszych w cyklu turniejów Grand-Prix w sezonie 2021 /2022.
Przypomnijmy, że pierwsze miejsce zajął Grzegorz Wojtaszek , drugie Karol Meissner , trzecie Mariusz Pusz a czwarte Jerzy Motyka
Sponsorami nagród była Gmina Bystrzyca Kłodzka .