Krzysztof Wala zwycięzcą turnieju
Dodane przez admin dnia Marca 13 2023 20:28:34

Udany debiut !!!

Krzysztof Wala zawodnik MLUKS Wakmet Bodzanów- woj. opolskie po raz pierwszy wziął udział w organizowanych przez nas turniejach Debiut okazał się bardzo udany ponieważ został zwycięzcą VII turnieju Grand -Prix .
W finale po świetnym i zaciętym meczu zwyciężył w czterech setach Karola Meissnera - BSTS Bystrzyca Kłodzka . Na najniższym stopniu podium stanął Bolesław Dyc - MLKS Sudety Międzylesie
10- Bartosz Grzebieniowski - KS Lechia Ołdrzychowice
W turnieju wzięło udział 24 zawodników w tym jedna kobieta.

W klasyfikacji generalnej cyklu po siedmiu turniejach na czele znajduje się Mariusz Pusz - 231 pkt , drugie miejsce zajmuje Karol Meissner - 176 pkt a trzecie Jan Słowik - 158 pkt.