Finał cyklu turniejów Debla
Dodane przez admin dnia Listopada 26 2023 19:07:40

Rozegrany 26 bm. V turniej debla zakończył cykl tych turniejów. Frekwencja dopisała , aż jedenaście par deblowych przystąpiło do turnieju , nie zabrakło także najmłodszych uczestników reprezentujących takie kluby jak GLKS Orlęta Krosnowice oraz Impuls Kłodzko .
Na pierwszym miejscu zawody ukończyli Bolesław Dyc oraz Artur Kwaśnik ( MLKS Sudety Międzylesie ) pokonując w finale po zaciętym meczu Arkadiusz Borka ( UKS Radunia Tąpadła ) i Rafała Zajączkowskiego ( KTS Wolbromek ).
Na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy BSTS Bystrzyca Kłodzka Mariusz Pusz i Karol Meissner.
Dalsza kolejność :
4- Ewelina Bielecka ( Lechia Ołdrzychowice ) i Karolina Podyma ( Impuls Kłodzko )
5-Paweł Furtak i Jerzy Motyka ( MKS Nysa Kłodzko )
6- Anatol Kornberger i Paweł Luty ( BSTS Bystrzyca Kłodzka )
7- Tadeusz Hubicki i Jan Słowik ( BSTS Bystrzyca Kłodzka )
8- Tomasz Bystrzycki ( Lechia Ołdrzychowice ) i Mariusz Adamski (Wrocław )
9-Oliwer Bochowicz i Karol Mazurkiewicz ( Impuls Kłodzko )
10-Liliana Tomera i Jan Wenc ( Orlęta Krosnowice )
11- Paweł Bogunia i Grzegorz Bogunia ( Orlęta Krosnowice )
klasyfikacja cyklu turniejów debla znajduje się w folderze " turnieje Debla "
zdjęcia z turnieju publikujemy na facebookubsts bystrzyca kłodzka

Treść rozszerzona
Turniej ten wyłonił zwycięzców cyklu turniejów debla , rzutem na taśmę zwycięzcą został Arkadiusz Borek - 183 pkt , na drugim miejscu uplasowały się Ewelina Bielecka i Karolina Podyma - 180 pkt , a na najniższym stopniu podium stanął Artur Kwaśnik - 172 pkt.
Cykl składał się z pięciu turniejów , a wzięło w nim łącznie udział 43 osoby !!! Dziękujemy !