Turniej Noworoczny
Dodane przez admin dnia Stycznia 16 2024 16:05:10

Od zorganizowania turnieju Noworocznego Bystrzyckie Stowarzyszenie Tenisa Stołowego rozpoczęło cykl turniejów w 2024 roku .

Mamy cichą nadzieję , że wszystkie pozostałe turnieje w Nowym Roku będą również udane jak ten niedzielny ! Frekwencja dopisała , w turnieju wzięło udział aż 27 zawodniczek i zawodników , przy czym rozpiętość wieku była imponująca. Najmłodsi zawodnicy mieli po 9 lat , a najstarszy liczył sobie 85 lat ! Na najwyższym stopniu podium stanął Grzegorz Wojtaszek ( BSTS Bystrzyca Kłodzka ) pokonując w finale w czterech setach Wiktorię Gargol ( LUKS KG Bodzanów ).                               W meczu o trzecie miejsce lepszym okazał się powracający do wysokiej formy Sebastian Galuk ( KS Lechia Ołdrzychowice ) pokonując Artura Kwaśnika ( MLKS Sudety Międzylesie ) .

Zdjęcia z turnieju poblikujemy na Facebooku BSTS Bystrzyca Kłodzka
więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej ( poniżej )

27- Jan Słowik - Bystrzyca Kłodzka
W kategorii junior pierwsze miejsce zajęła Amalia Gargol LUKS GK Bodzanów , na drugim miejscu uplasował się Kacper Gabryś ( KS Lechia Ołdrzychowice )
W kategorii żak i skrzat miejsca zajęli 1- Jan Wenc 2- Liliana Tomera 3- Grzegorz Bogunia - wszyscy GLKS Orlęta Krosnowice .
Fundatorami nagród byli : Gmina Bystrzyca Kłodzka oraz BSTS Bystrzyca Kłodzka .