Sukces Ani Węgrzyn
Dodane przez admin dnia Kwietnia 07 2013 19:56:09

W niedzielę  7 bm. został rozegrany I turniej Open , turniej ten zainaugurowal nowy cykl składający sie z dziesieciu turniejów. Dzisiejszy turniej został zdominowany przez siostry Annę i Katarzynę Węgrzyn - Śnieżnik Stronie Śląskie.Obie panie spotkały się w finale , tym razem po zacietym meczu zwyciężyła Ania.Trzecie miejsce niespodziewanie zajął Hubert Bogdoll - BSTS Bystrzyca Kłodzka ,a czwarte miejsce wywalczył Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodzka

10-Jan Słowik - BSTS Bystrzyca Kłodzka

W turnieju wzięło udział dziewiętnastu zawodników , w tym gronie znalazła się grupa bardzo młodych osób którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w "ping-pongu" i już postanowili spróbować swoich sil w rywalizacji ze starszymi i bardziej doświadczonymi zawodnikami.W tym gronie znalazły się siostry Weronika i Kasia Ożga ( 10 i 8 lat ) , a także Szymon Rusak lat 9 oraz Mateusz Świsiulski ( 12lat ) dla tych chłopców był to pierwszy turniej w którym wzięli udział. BRAWO !!!

Klasyfikacja cyklu dostępna jest na stronie " turnieje Open ", zapraszamy również do Galerii ( OPEN ) są już zdjęcia z turnieju