Anna Węgrzyn wygrywa X turniej Grand-Prix
Dodane przez admin dnia Lutego 09 2014 21:24:53

09 lutego został rozegrany X Finałowy Turniej Grand- Prix , turniej ten zakończył Cykl dziesięciu turniejów. Zwycięzcą tego turnieju  została Anna Węgrzyn - Śnieżnik Stronie Śląskie ,drugie miejsce wywalczyła Katarzyna Węgrzyn , trzecie Zbigniew Sobków - Grani Strzelin a czwarte Krzysztof Kozłowski - Orleta Krosnowice. Natomiast zwycięzcą Cyklu został Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodzka , drugie miejsce zajął Jakub Jaworski - Sokół Nowy Waliszów , a trzecie Anatol Kornberger - BSTS.

WIĘCEJ INFORMACJI PO KLIKNIĘCIU NA CZYTAJ WIĘCEJ

Treść rozszerzona

KLASYFIKACJA TURNIEJU :

1- Anna Węgrzyn - Śnieżnik Stronie Śląskie

2- Katarzyna Węgrzyn - Śnieżnik Stronie Śląskie

3- Zbigniew Sobków - Granit Strzelin (na zdjęciu )

Klasyfikacja końcowa Cyklu

1- Grzegorz Wojtaszek - 287 pkt. 2- Jakub Jaworski - 260 pkt.  3-Anatol Kornberger -244 pkt.  4- Paweł Luty -231pkt.  5- Jan Słowik - 211 pkt.  6- Daniel Majewski - 210 pkt.  7- Mariusz Pusz - 206 pkt. 8- Katarzyna Węgrzyn -201 pkt. 9-Anna Węgrzyn -186 pkt. 10-Sławomir Bednarski -167 pkt.

Sześciu najlepszych zawodników zostanie nagrodzonych pucharami i pamiątkowymi dyplomami.Uroczystość wręczenie odbędzie sie podczas I turnieju Grand-Prix w dniu 09 marca, już dzisiaj zapraszamy na ten turniej nagrodzonych.

Pełna klasyfikacja Cyklu dostępna jest na stronie " turnieje Grand-Prix " Są też dostępne zdjęcia z turnieju ( album Grand-Prix )