Henryk Prusiński zwycięzcą IX turnieju Open
Dodane przez admin dnia Lutego 02 2015 11:42:53

Debiutujący w turniejach bystrzyckich Henryk Prusiński mieszkaniec Olsztyna został zwycięzcą IX turnieju Open, w finale po pięciosetowym meczu pokonał Leona Dawida - Radunia Tąpadło, trzecie miejsce zajął Paweł Luty , a czwarte Anatol Kornberger - obaj BSTS Bystrzyca Kłodzka.

9- Katarzyna Ożga

Przed ostatnim turniejem kończącym Cykl dziesięciu turniejów nastąpiły przetasowania na czołowych miejscach.Nowym liderem został Paweł Luty -236 pkt.drugie miejsce zajmuje dotychczasowy lider Jan Słowik -233 pkt. na trzecie miejsce awansował Leon Dawid -204 pkt.czwarte miejsce zajmuje Alicja Borszowska-192pkt.

Klasyfikacja Cyklu dostępna jest na stronie :" turnieje Open " dziesiąty finałowy turniej zaplanowany jest na 22 lutego.Zdjęcia z turnieju znajdziecie w Galerii' turnieje Open "