Udany rewanż !!!
Dodane przez admin dnia Kwietnia 20 2015 17:36:59

Tomasz Makowski zawodnik Bystrzyckiego Stowarzyszenia Tenisa Stołowego został zwycięzcą III turnieju Open. W finale po zaciętej walce pokonał 3 : 1 Macieja Kościaka - Salus Dzierżoniów , rewanżując się tym samym za porażkę  w II turnieju Grand - Prix. Trzecie miejsce zajął Anatol Kornberger , czwarte Paweł Luty - obaj BSTS Bystrzyca Kłodzka

wyniki turnieju dostępne są po kliknięciu na czytaj więcej

Treść rozszerzona

Wyniki turnieju :

1- Tomasz Makowski -BSTS  2- Maciej Kościak -Salos Dzierżoniów 3-Anatol Kornberger -BSTS  4-Paweł Luty -BSTS  5-Dawid Leon-Radunia Tąpadła  6-Jan Słowik-BSTS  7-Sławomir Bednarski -BSTS  8-Bartosz Paszkowski -Salos Dzierżoniów  9-Mariusz Pusz -BSTS  10-Krzysztof Sobański -BSTS  11-Weronika Ożga -Lądek Zdrój 12-Krystian Maciuszek -Salos Dzierżoniów 13-Mikołaj Stodolica-Salos Dzierżoniów 14-Marcel Bednarz- Salos Dzierżoniów 15-Katarzyna Ożga -Lądek Zdrój 16-Kajetan Garbowski -Salos Dzierżoniów 17-Jarosław Knedla -Bystrzyca Kłodzka 18-Michał Marmol -Salos Dzierżoniów 19-Maciej Paszkowski-Salos Dzierżoniów 20-Mateusz Gorzynik -Salos Dzierżoniów 21-Jakub Gorzynik -Salos Dzierżoniów

Także i w tym turnieju wzięło udział 10 zawodników z klubu Salos Dzierżoniów,  udział ich jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Klasyfikacja Cyklu dostępna jest w zakładce " turnieje Open "