Finał Cyklu Grand-Prix
Dodane przez admin dnia Grudnia 14 2015 10:41:42

Za nami kolejny cykl turniejów Grand-Prix, ostatni finałowy turniej zgromadził na starcie 18 zawodników, w tym sporą grupę młodzieży reprezentujące takie kluby jak : KU AZS UE Wrocław , MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie , Zamek Kamieniec Ząbkowicki.Zwycięzcą turnieju został zawodnik drugoligowej drużyny Salos Dzierżoniów Maciej Kościak , drugie miejsce zajął Bartosz Jurkiewicz- Orlęta Krosnowice a trzecie Leon Dawid - Radunia Tąpadło.

więcej po kliknięciu na czytaj więcej

Treść rozszerzona

Zdecydowanym zwycięzcą cyklu składającego się z dziesięciu turniejów został Leon Dawid - 321 pkt.(Radunia Tąpadło) ,drugie miejsce wywalczył Paweł Luty-267 pkt. a trzecie Jan Słowik-246 pkt. obaj BSTS Bystrzyca Kłodzka. Warto zauważyć że w całym cyklu wzięło udział 50 osób w tym 10 kobiet.Na kolejny cykl zapraszamy  już 17 stycznia !!!. Klasyfikacja Cyklu dostępna jest na stronie : "turnieje Grand-Prix"

Wyniki X turnieju Grand-Prix :

1- Maciej Kościak - Salos Dzierżoniów 2- Bartosz Jurkiewicz-Orlęta Krosnowice 3- Leon Dawid-Radunia Tąpadło 4-Paweł Luty - BSTS 5-Ryszard Kulak-Orlęta Krosnowice 6- Mariusz Pusz-BSTS 7-Weronika Ożga-KU AZS UE Wrocław 8-Jan Słowik -BSTS  9-Bartosz Paszkowski-Salos Dzierżoniów 10-Roman Dąbrowski -Kłodzko 11-Sławomir Bednarski -BSTS  12-Katarzyna Ożga -KU AZS UE Wrocław 13-Adam Węnc -Kłodzko 14-Karolina Podyma -Śnieżnik Stronie Śląskie 15-Piotr Truchel-Zamek Kamieniec Ząbkowicki 16-Jarosław Knedla -Bystrzyca Kł. 17-Paula Krysińska -Śnieżnik Stronie Śląskie 18-Szymon Rusak -Zamek kamieniec Ząbkowicki

Na kolejny turniej, ostatni w tym roku zapraszamy w niedzielę 20 bm, będzie to turniej Świąteczny z licznymi nagrodami i dyplomami .