Turniej Noworoczny
Dodane przez admin dnia Stycznia 11 2016 12:43:46

Turniej Noworoczny zgromadził na starcie 24 zawodników , w tym wielu młodzieżowców reprezentujących takie kluby jak : MLKS Sudety Międzylesie , Zamek Kamieniec Ząbkowicki , Śnieżnik Stronie Śląskie,AZS KU UE Wrocław.Zwycięzcą turnieju został Piotr Noga zawodnik Orląt Krosnowice , drugie miejsce zajął Tomasz Makowski - BSTS Bystrzyca Kłodzka , na najnizszym stopniu podium stanął Grzegorz Wojtaszek -BSTS Bystrzyca Kł. czwarte miejsce wywalczył Ryszard Kulak - Orlęta Krosnowice. W kategorii młodzieżowców najlepszymi okazali się Krzysztof Sobota - MLKS Sudety Międzylesie oraz Weronika Ożga - AZS KU UE Wrocław.