Sukces sióstr Węgrzyn
Dodane przez admin dnia Maja 01 2017 09:49:34

Nokaut sióstr Węgrzyn w Mistrzostwach Polski Juniorek

Anna i Katarzyna Węgrzyn, podopieczne trenera Leszka Kawy ze Śnieżnika Stronie Śląskie, nie dały żadnych szans swoim rywalkom i zdobyły komplet złotych medali w rozgrywanych w Wałbrzychu w dniach 27-30 kwietnia, Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów. Jest to osiągnięcie bez precedensu w historii mistrzostw Polski. Brawo dziewczyny !! , brawo Leszek Kawa !! Po złotym medalu w drużynie bliźniaczki zdobyły także złoto w deblu, Ania wywalczyła, wspołnie z Samuelem Kulczyckim, złoty medal w mikście (Kasia nie grala w mikście), a prawdziwym potwierdzeniem klasy obu zawodniczek był siostrzany bój w finale singla, w którym Kasia okazała się lepsza od swej siostry.

więcej po kliknięciu na czytaj więcej

Treść rozszerzona

Bardzo dobra gra w mistrzostwach pozwoliła bliźniaczkom na zajęcie pozycji 1 i 3 w krajowym rankingu, co praktycznie gwarantuje im udział w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy.