Turniej Noworoczny
Dodane przez admin dnia Stycznia 09 2018 11:48:28

Nowy Rok 2018 Bystrzyckie Stowarzyszenie Tenisa Stołowego rozpoczęło swoją działalność od zorganizowania Bystrzyckiego Turnieju Noworocznego. Tradycyjnie poziom sportowy turnieju jak i frekwencja była wysoka, w turnieju wzięło udział 27 osób. Zwycięzcą turnieju został niepokonany od wielu turniejów Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodzka, drugie miejsce zajął Radosław Wiśniewski -KS Piast Nowa Ruda, na ostatnim miejscu podium stanął Piotr Noga - Orlęta Krosnowice.W kategorii najmłodszych uczestników trzy pierwsze miejsca zajęli : Katarzyła Suława , Julian Motyka i Krzysztof Sobota.