IX Turniej Open
Dodane przez admin dnia Lutego 26 2018 11:15:57

Kolejny Cykl turniejów OPEN zbliża się ku końcowi , emocji więc nie brakuje ! Zwycięzcą dziewiątego turnieju ( przedostatni ) został Mateusz Dubik - BSTS Bystrzyca Kłodzka , drugie miejsce zajął Tomasz Kwaśnik - UKS SP 2 Kamieniec Ząbkowicki , na trzecim miejscu uplasowała sie Aleksandra Satława - Orlęta Krosnowice. Świetnie spisali się także pozostali zawodnicy z Kamieńca Ząbkowickiego , Radosław Chuchra zajął czwarte miejsce a Otto Janke piąte!. Dużo słabiej spisali się zawodnicy zajmujący trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji gereralnej cyklu. W turnieju wzięło udział 29 zawodników w tym dwie kobiety.