Kolejne zwycięstwo Radka Wiśniewskiego
Dodane przez admin dnia Maja 24 2018 10:54:01

13 maja br. został rozegrany V turniej Grand-Prix , w turnieju wzięło udział 22 zawodników . Zwycięzcą turnieju został będący ciągle w wielkiej formie Radosław Wiśniewski - KS Piast Nowa Ruda . finale za przeciwnika miał Arkadiusza Chszczanowicza - BSTS Bystrzyca Kłodzka , którego pokonał 3 - 0. W meczu o trzecie miejsce Bartosz Jurkiewicz -Orleta Krosnowice zwyciężył 3-1 Michała Olczyka -Śnieżnik Stronie Śląskie -Lądek Zdrój.
Po pięciu turniejach liderem Cyklu jest Radosław Wiśniewski -149 pkt, na drugim miejscu plasuje się Sebastian Galuk - 145 pkt . trzecie miejsce zajmuje Artur Kwaśnik 132 pkt.

Klasyfikacja generalna Cyklu dostepna jest w zakładce :" turnieje Grand-Prix" , zachęcam też do zapoznania sie z klasyfikacją na "Zawodnika Roku"