Turniej Dni Bystrzycy Kłodzkiej
Dodane przez admin dnia Maja 24 2018 11:31:16

W ramach obchodów Dni Bystrzycy Kł. Bystrzyckie Stowarzyszenie Tenisa Stołowego zorganizowało w dniu 20 bm turniej. Zwycięzcą tego turnieju został Bartosz Jurkiewicz - Orlęta Krosnowice , po raz kolejny świetnie zagrała Karolina Podyma - Śnieżnik Stronie Śląskie - Lądek Zdrój zajmując drugie miejsce , na ostatnim stopniu podium uplasował się Mariusz Pusz - BSTS Bystrzyca Kłodzka, czwarte miejsce zajęła Adrianna Satława - Orleta Krosnowice a piąte Radosław Wiśniewski - Piast Nowa Ruda
Klasyfikacja generalna Cyklu dostępna jest na stronie klubowej BSTS.

W rywalizacji o miano Zawodnika Roku nastąpiła zmiana na fotelu lidera. Na półmetku rywalizacji po 19 turniejach na pierwsze miejsce wskoczył Radosław Wiśniewski - 492 pkt na drugie miejsce spadł Mariusz Pusz - 481 pkt , na trzecim miejscu plasuje się Bartosz Jurkiewicz -448 pkt. czwarty jest Jerzy Motyka - 389 pkt, piąty Roman Dąbrowski -360 pkt a szósty Karol Meissner - 348 pkt.