Grzegorz Wojtaszek najlepszy w 6 turnieju Grand-Prix
Dodane przez admin dnia Czerwca 11 2018 11:50:18

Grzegorz Wojtaszek zawodnik BSTS Bystrzyca Kłodzka został zwycięzcą VI turnieju Grand-Prix, w meczu finałowym zwyciężył 3 - 1 kolegę klubowego Tomasza Makowskiego .Na najniższym stopniu podium uplasowała się będąca ostatnio w świetnej formie Karolina Podyma -Śnieżnik Stronie Śląskie - Lądek Zdrój.Na czwartym miejscu został sklasyfikowany Bartosz Jurkiewicz- Orlęta Krosnowice.W klasyfikacji generalnej po sześciu turniejach liderem jest Bartosz Jurkiewicz - 160 pkt, drugie miejsce zajmuje Radosław Wiśniewski - 149 pkt, a na trzecim miejscu są sklasyfikowani Sebastian Galuk i Mariusz Pusz - 145 pkt.