Nowy sezon rozpoczęty
Dodane przez admin dnia Września 13 2018 12:07:20

Rozegrany 9 bm. turniej otworzył nową część sezonu rozgrywkowego.Zwycięzcą turnieju został zawodnik TKS Granit  Strzelin - Zbigniew Sobków, na drugim miejscu uplasował się Grzegorz Wojtaszek a na najniższym stopniu podium stanął Tomasz Makowski - obaj BSTS Bystrzyca Kłodzka.Czwarte miejsce zajął Mariusz Pusz - BSTS Bystrzyca Kłodzka , piąte Bartosz Jurkiewicz - Orlęta Krosnowice a szóste Bogusław Zadorożny -MLKS Sudety Międzylesie

Przypominamy, że prowadzona jest rywalizacja o miano Zawodnika Roku 2018, po 24 turniejach liderem jest Mariusz Pusz - 653 pkt.na drugim miejscu znajduje się Bartosz Jurkiewicz-622 pkt.a na trzecim miejscu plasuje się Radosław Wiśniewski - 525 pkt.Do zakończenia rywalizacji pozostały jeszcze 14 turnieje.