VI turniej OPEN
Dodane przez admin dnia Października 08 2018 10:34:21

Bartosz Jurkiewicz - zawodnik 3 ligowej drużyny Orlęta Krosnowice został zwycięzcą 6 turnieju Open, w finale po zaciętym boju pokonał w pięciu setach Mariusza Pusza - BSTS Bystrzyca Kłodzka.Trzecie miejsce zajęła liderka klasyfikacji Cyklu - Karolina Podyma a czwarte koleżanka klubowa Paula Krysińska - Śnieżnik Stronie Śląskie Lądek Zdrój.Na piątym miejscu został sklasyfikowany Tomasz Makowski - BSTS a na szóstym Roman Dąbrowski-niezrzeszony.
Klasyfikacja generalna Cyklu po sześciu turniejach wygląda następująco :
1- Karolina Podyma 204 pkt. 2- Mariusz Pusz 179 pkt 3- Roman Dąbrowski 166 pkt 4- Paweł Luty 156 pkt 5- Anatol Kornberger 152 pkt 6- Bartosz Jurkiewicz 150 pkt

szczegółowe wyniki publikujemy w folderze: turnieje Open

zapraszamy równierz do zapoznania się z klasyfikacją współzawodnictwa o miano Zawodnika Roku- folder : Zawodnik Roku