Finał cyklu turniejów Debla
Dodane przez admin dnia Października 29 2018 11:33:11

Kolejny sukces Karoliny i Pauli !!!

Karolina Podyma z Paulą Krysińską (Śnieżnik Stronie Śląskie- Lądek Zdrój) zajęły pierwsze miejsce w 3 turnieju Debla, drugie miejsce zajęli Rafał Pęczar z Robertem Wolańskim, trzecie Mariusz Pusz z Romanem Dąbrowskim a czwarte siostry Adrianna I Aleksandra Satława ( Orlęta Krosnowice ).W turnieju wzięło udział 11 par !
Turniej ten zakończył Cykl turniejów Debla, zwycięzcami zostali Karol Meissner i Jerzy Motyka ( Lechia Ołdrzychowice) - 76 pkt. trzecie miejsce zajął Mariusz Pusz ( BSTS Bystrzyca Kłodzka ) - 74 pkt.czwarte Roman Dąbrowski-70 pkt. piąte Paweł Luty - 69 pkt a szóste Sławomir Bednarski - 68 pkt.

Klasyfikacja generalna Cyklu znajduje się w folderze : Turnieje Debla , zapraszamy także do śledzenia wspołzawodnictwa o miano Zawodika Roku - folder " Zawodnik Roku"