Kolejna wygrana Mateusz Dubika
Dodane przez admin dnia Listopada 19 2018 18:45:51

Zwycięzcą IX turnieju Grand- Prix został (powracający do wysokiej formy !) Mateusz Dubik - BSTS Bystrzyca Kłodzka,    W finale po zaciętym meczu pokonał 3-2 Bartosza Jurkiewicza - GLKS Orlęta Krosnowice.
Kolejny świetny występ zanotowały zawodniczki Śnieżnika Stronie Śląskie - Lądek Zdrój .Karolina Podyma uplasowała się na trzecim miejscu a Paula Krysińska na czwartym. Wysokie piąte miejsce zajął Jan Słowik a szóste Grzegorz Wojtaszek- BSTS Bystrzyca Kłodzka.
Do zakończenia Cyklu pozostał do rozegrania jeszcze jeden turniej, Zdecydowanym liderem jest Bartosz Jurkiewicz - 274 pkt na drugim miejscu znajduje się Mariusz Pusz - 240 pkt a na najniższym stopniu podium plasuje się Artur Kwaśnik - 215 pkt.

Klasyfikacja generalna Cyklu znajduje się w zakładce " turnieje Grand-Prix"