Nowy Cykl turniejów Grand-Prix
Dodane przez admin dnia Stycznia 14 2019 13:44:51

Rozegrany 13 bm. I turniej Grand-Prix rozpoczął nowy cykl turniejów Grand-Prix.
Zwycięzcą turnieju i zarazem liderem cyklu został Albert Krupa - BSTS Bystrzyca Kłodzka, drugie miejsce zajął kolega klubowy Tomasz Makowski.Trzecie miejsce wywalczył Leon Dawid -Radunia Tąpadła, pokonując po zaciętym, pięciosetowym meczu Bartosza Jurkiewicza -Orlęta Krosnowice.Na piątym miejscu został sklasyfikowany Grzegorz Wojtaszek -BSTS , na szóstym debiutujący w naszych turniejach Arkadiusz Dudziak - Widawa Bierutów.
W pierwszej dziesiątce znaleźli się jeszcze: 7 - Mariusz Pusz - BSTS 8- Anatol Kornberger - BSTS 9- Sławomir Bednarski - BSTS 1 0- Jerzy Motyka - Lechia Ołdrzychowice. W turnieju wzięło udział 25 osób !!!
Po dwóch turniejach liderem klasyfikacji generalnej Zawodnika Roku 2019 jest Tomasz Makowski - 74 pkt. drugie miejsce zajmuje Bartosz Jurkiewicz 73 pkt a trzecie Leon Dawid- 59 pkt.

Klasyfikacja generalna Cyklu znajduje się w zakładce :" turnieje Grand-Prix", a klasyfikacja na zawodnika roku w zakładce" Zawodnik Roku"