Młodzież w natarciu
Dodane przez admin dnia Stycznia 21 2019 13:48:01

Rozegrany 20 bm. X turniej Open zgromadził na starcie aż 33 osoby , w tym sporą ilość dzieci i młodzieży z Krosnowic Kłodzkich ,Stronia Śląskiego - Lądka Zdroju , Międzylesia, Ołdrzychowic i Bystrzycy Kłodzkiej.
Zwycięzcą turnieju został Radosław Wiśniewski - UKS Ludwikowice ale dwa pozostałe miejsca na podium zajęły zawodniczki Śnieżnika Stronie Śląskie-Lądek Zdrój.Drugie miejsce zajęła Paula Krysińska a trzecie Karolina Podyma.Na czwartym miejscu uplasował się Mariusz Pusz - BSTS Bystrzyca Kłodzka.O niespodziankę postarała się Oliwia Neter - MLKS Sudety Międzylesie kończąc turniej na wysokim piątym miejscu.
W pierwszej dziesiątce znaleźli się jeszcze : 6- Grzegorz Wojtaszek - BSTS 7- Michał Słowik - BSTS 8- Albert Krupa -BSTS 9- Paweł Luty - BSTS 10- Artur Kwaśnik -Sudety Międzylesie

Zdjęcia z turnieju dostepne są na facbooku " BSTS Bystrzyca Kłodzka "