Bartosz Jurkiewicz najlepszy w 2 Grand-Prix
Dodane przez admin dnia Lutego 04 2019 11:44:19

W rozegranym 3 bm. II turnieju Grand-Prix wzięło udział 23 zawodników, w tym 3 kobiety !
Zwycięzcą został Bartosz Jurkiewicz - Orlęta Krosnowice pokonując w finale w pięciu setach Tomasza Makowskiego - BSTS Bystrzyca Kłodzka.Także pięć setów trzeba było rozegrać aby wyłonić zwycięzcę meczu o trzecie miejsce. Został nim Ryszard Kulak - Orlęta Krosnowice, tym samym czwarte miejsce zajął Mariusz Pusz - BSTS Bystrzyca Kłodzka.Na wysokim piątym miejscu zakończył turniej Jerzy Motyka - Lechia Ołdrzychowice, na szóstym miejscu został sklasyfikowany Bogusław Zadorożny - Sudety Międzylesie.Należy podkreślić świetną postawę młodych zawodniczek z Krosnowic, Natalia Kurzela zajęła ósme miejsce a Natalia Wnuk jedenaste.
W klasyfikacji generalnej cyklu po dwóch turniejach liderem jest Tomasz Makowski - 74 pkt , drugie miejsce zajmuje Bartosz Jurkiewicz - 73 pkt, trzecie Mariusz Pusz -60 pkt.

Klasyfikacja generalna Cyklu dostepna jest w folderze "turnieje Grand-Prix" , a klasyfikacja na Zawodnika Roku w folderze " Zawodnik Roku" O turnieju piszemy także na naszej stronie na facebooku "BSTS Bystrzyca Kłodzka "