Sukces Pauli Krysińskiej
Dodane przez admin dnia Marca 04 2019 11:31:31

Paula Krysińska- zawodniczka Śnieżnika Stronie Śląskie- Lądek Zdrój została zwyciężczynią 3 turnieju Grand-Prix.
W finale po zaciętym pięciosetowym meczu raczej niespodziewanie pokonała Bartosza Jurkiewicza - Orlęta Krosnowice. Na najniższym stopniu podium stanął Mariusz Pusz - BSTS Bystrzyca Kłodzka. Na czwarty wysokim miejscu turniej zakończył Sławomir Bednarski - BSTS.
Klasyfikacja Cyklu po trzech turniejach : 1- Bartosz Jurkiewicz - 110 pkt 2- Mariusz Pusz - 95 pkt 3- Jerzy Motyka - 86 pkt 4- Sławomir Bednarski - 85 pkt 5- Tomasz Makowski - 74 pkt 6 Anatol Kornberger - 74 pkt.
W klasyfikacji na Zawodnika 2019 roku prowadzi Mariusz Pusz - 265 pkt , drugi jest Paweł Luty 195 pkt a trzeci Sławomir Bednarski - 186 pkt

UWAGA : zdjęcia z turnieju dostępne są na facebooku" BSTS Bystrzyca Kłodzka "

klasyfikacja generalna Cyklu znajduje się w folderze " turnieje Grand-Prix" a na zawodnika roku w folderze "Zawodnik Roku "