Powitanie Wiosny
Dodane przez admin dnia Marca 18 2019 18:06:21

BSTS powitało wiosnę !
Bartosz Jurkiewicz zawodnik Orląt Krosnowice został zwycięzcą turnieju " Powitanie Wiosny" drugie miejsce zajął Arkadiusz Chszczanowicz - BSTS Bystrzyca Kłodzka, trzecie kolega klubowy Tomasz Makowski.
W pierwszej dziesiątce uplasowali się :
4- Grzegorz Wojtaszek - BSTS 5- Wincenty Marchewski - Victoria Jelcz Laskowice 6- Mariusz Pusz - BSTS 7- Rafał Pęczar - Radunia Tąpadła 8- Bogusław Zadorożny - Sudety Międzylesie 9- Artur Kwaśnik - Sudety Międzylesie 10-Leon Dawid -Radunia Tąpadła
W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Oliwia Neter -MLKS Sudety Międzylesie. W turnieju wzięło udział 25 osób, w tym spora grupka młodzieży z klubu Sudety Międzylesie.

Zdjęcia z turnieju dostępne są na naszej stronie na Facebooku " BSTS Bystrzyca Kłodzka ", o turnieju piszą na stronie www.DKL.PL