5 Turniej OPEN
Dodane przez admin dnia Kwietnia 08 2019 13:15:37

W rozegranym 7 kwietnia piątym turnieju Open wzięło udział 22 zawodników w tym jedna kobieta.
Zwycięzcą turnieju został zawodnik Orląt Krosnowice Bartosz Jurkiewicz pokonując w finale w trzech setach Leona Dawida - Radunia Tąpadła. Na najniższym stopniu podium stanął Mariusz Pusz - BSTS Bystrzyca Kłodzka.
W czołowej dziesiątce uplasowali się jeszcze : 4- Roman Dąbrowski - niezrzeszony 5- Przemysław Urban -Lechia Ołdrzychowice 6- Rafał Pęczar - Radunia Tąpadła 7- Jerzy Motyka - Lechia Ołdrzychowice 8- Bartosz Grzebieniowski - Lechia Ołdrzychowice 9- Krzysztof Sobański - BSTS 10- Jan Słowik - BSTS
Turniej został rozegrany w Szkole Podstawowej im gen. Władysława Sikorskiego w Ołdrzychowicach Kłodzkich.
Po pięciu turniejach liderem cyklu jest Mariusz Pusz - 180 pkt. na drugim miejscu plasuje się Bartosz Grzebieniowski 139 pkt. na trzecim Jerzy Motyka - 126 pkt .

Uwaga : jest możliwość otrzymywania po każdym turnieju szczegółowych wyników , zainteresowanych proszę o podanie adresu poczty mailowej

Zdjęcia z turnieju publikujemy na naszej stronie na facebooku: "BSTS Bystrzyca Kłodzka " Klasyfikacja Cyklu dostepna jest w folderze "Turnieje Open "