Nowy sezon rozpoczęty
Dodane przez admin dnia Września 10 2019 11:12:51

Nowy Sezon Rozpoczęty !!!
Po wakacyjnej przerwie BSTS rozpoczęło nowy sezon rozgrywkowy organizując 8 września turniej "Otwarcie Nowego Sezonu"
Dobrą formę na początku sezonu zademonstrowali zawodnicy pierwszej drużyny BSTS plasując się na czterech pierwszych miejscach.Jest to dobry prognostyk przed rozpoczynającymi się wkrótce rozgrywkami ligowymi.
Zwycięzcą turnieju został Tomasz Makowski pokonując w finale 3 - 1 Grzegorza Wojtaszka , w meczu o trzecie miejsce Albert Krupa pokonał w trzech setach Mariusza Pusza. Na piątym miejscu została sklasyfikowany Bartosz Grzebieniowski ( Lechia Ołdrzychowice ).Ponadto w pierwszej dziesiątce znaleźli się jeszcze : 6- Łukasz Serdiuk - niezrzeszony 7- Artur Kwaśnik - MLKS Sudety Międzylesie
8- Roman Dąbrowski - niezrzeszony 9- Sławomir Bednarski - BSTS 10- Przemysław Urban - Lechia Ołdrzychowice
W kategorii młodszych pierwsze miejsce zajęła Natalia Wnuk -Orlęta Krosnowice drugie Oliwia Neter - MLKS Sudety Międzylesie a trzecie Julian Motyka - niezrzeszany .Dyplom dla najmłodszego uczestnika odebrał Bartosz Bzowy -Sudety Międzylesie.
W turnieju wzięło udział 27 zawodników.

Zdjęcia z turnieju dostepne są na naszej stonie na Facebooku" BSTS Bystrzyca Kłodzka" , polecamy też folder " Zawodnik Roku" ( strona główna )