IX turniej Open
Dodane przez admin dnia Września 30 2019 17:52:04

Cykl turniejów Open zbliża się ku końcowi , w niedzielę 27 bm. został rozegrany IX przedostatni turniej z tego cyklu. W turnieju wzięło udział dwudziestu zawodników w tym jedna kobieta. Zwycięzcą turnieju został Michał Kiszka zawodnik BSTS Bystrzyca Kłodzka, w meczu finałowym po zaciętej walce pokonał w pięciu setach Leszka Czarneckiego- UKS Ludwikowice. Trzecie miejsce zajął lider cyklu Mariusz Pusz - BSTS Bystrzyca Kłodzka.
Poza tym w czołowej dziesiątce znaleźli się :
4- Paweł Furtak - MLKS Sudety Międzylesie 5- Bogusław Zadorożny - MLKS Sudety Międzylesie 6- Jerzy Motyka - Lechia Ołdrzychowice 7- Jan Słowik - BSTS 8- Damian Bednarski - KS AJDE Oleśnica 9 - Anatol Kornberger - BSTS 10 - Paweł Luty - BSTS