Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nawigacja
Strona główna
Forum
Kategorie newsów
Galeria zdjęć
Informacje
Kontakt
Zarząd BSTS-u
Obiekt
Regulamin rozgrywek

Turnieje
Terminarz
Grand-prix
Open
Puchar prezesa
Deble
Zawodnik roku
Rozgrywki ligowe - 4 liga BSTS I
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela
Rozgrywki ligowe - 5 liga BSTS II
Kadra
Terminarz i wyniki
Tabela

Turniej Powitanie Lata
Turniej Powitanie Lata

2 lipca br. KS Lechia Ołdrzychowice Kłodzkie zorganizował turniej " Powitanie Lata".
Główną rolę w tym turnieju odegrali zawodnicy BSTS Bystrzyca Kłodzka .
Zwycięzcą turnieju został Grzegorz Wojtaszek pokonując w finale kolegę klubowego Karola Meissnera . Następne dwa miejsca wywalczyli zawodnicy gospodarzy tj. Lechii Ołdrzychowice.
Podium uzupełnił Przemysław Urban pokonując Bartosza Grzebieniowskiego.
Pozostałe miejsca w czołowej dziesiątce zajęli :
5- Mariusz Pusz - BSTS Bystrzyca Kłodzka
6- Natalia Wnuk - Orlęta Krosnowice
7- Łukasz Bac - Lechia Ołdrzychowice
8- Jerzy Motyka - MKS Nysa Kłodzka
9- Grzegorz Wnuk - Lechia Ołdrzychowice
10- Sławomir Kleńk - Lechia Ołdrzychowice
w turnieju wzięło udział 16 osób .
więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej ( poniżej )


Artur Kwaśnik zwycięzcą cyklu turniejów Open
Artur Kwaśnik zwycięzcą cyklu turniejów Open

Artur Kwaśnik zwycięzcą cyklu turniejów Open !
Rozegrany 18 bm. X turniej Open zakończył cykl tych turniejów , zakończył się on wygraną Sebastian Galuka - KS Lechia Ołdrzychowice , na drugim miejscu zawody ukończył Andrzej Zalewski - ULKS Ciechów a na trzecim Artur Kwaśnik - MLKS Sudety Międzylesie .
Pozostałe miejsca w czołowej dziesiątce zajęli :
4 - Przemysław Urban - KS Lechia Ołdrzychowice
5- Mariusz Pusz - BSTS Bystrzyca Kłodzka
6- Karol Meissner - BSTS Bystrzyca Kłodzka
7- Sławomir Bednarski - MKS Nysa Kłodzko
8- Maciej Machela - Impuls Kłodzko
9- Bartosz Grzebieniowski - KS Lechia Ołdrzychowice
10- Sławomir Kleńk - KS Lechia Ołdrzychowice
w turnieju wzięło udział 18 zawodników.


Zwycięstwo Jana Pawlickiego
Zwycięstwo Jana Pawlickiego

Rozegrany 11 bm. I turniej Grand -Prix zainaugurował nowy cykl tych turniejów
Zwycięzcą turnieju został Jan Pawlicki - Barcino ( Słupsk ) , na drugim miejscu uplasował się Sebastian Galuk - KS Lechia Ołdrzychowice a na trzecim Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodzka .
Pozostałe miejsca zajęli :
4- Mariusz Pusz - BSTS Bystrzyca Kłodzka
5- Przemysław Urban - KS Lechia Ołdrzychowice
6- Sławomir Kleńk - KS Lechia Ołdrzychowice
7- Artur Kwaśnik - MLKS Sudety Międzylesie
8- Adam Wenc - MKS Nysa Kłodzko
9- Grzegorz Wnuk - KS Lechia Ołdrzychowice
10- Sławomir Kotowski - BSTS Bystrzyca Kłodzka
11- Tomasz Bystrzycki - Impuls Kłodzko
12- Kacper Gabryś - KS Lechia Ołdrzychowice
13- Jan Słowik - BSTS Bystrzyca Kłodzka
14- Paweł Bogunia - Orlęta Krosnowice
Na kolejny turniej zapraszamy w niedzielę 18 bm. będzie to X finałowy turniej Open !


Kolejne zwycięstwo Sebastiana Galuka
Kolejne zwycięstwo Sebastiana Galuka

Nie ma mocnych na Sebastiana Galuka !!!
Rozegrany 4 czerwca IX turniej Open zakończył się wygraną Sebastiana Galuka - KS Lechia Ołdrzychowice , jest to trzecie kolejne zwycięstwo Sebastiana w ostatnich turniejach .Na drugim miejscu zawody zakończył Mariusz Pusz a na trzecim Tomasz Makowski - obaj BSTS Bystrzyca Kłodzka .
Pozostałe miejsca zajęli :
4- Jan Pawlicki - Słupsk
5- Bartosz Grzebieniowski - Lechia Ołdrzychowice
6- Sławomir Kotowski - BSTS Bystrzyca Kłodzka
7- Artur Kwaśnik - MLKS Sudety Międzylesie
8- Jerzy Motyka - MKS Nysa Kłodzko
9- Sławomir Bednarski - MKS Nysa Kłodzko
10- Sławomir Kleńk - Lechia Ołdrzychowice
11- Grzegorz Wnuk - Orlęta Krosnowice
12- Karol Meissner - BSTS Bystrzyca Kłodzka
13- Natalia Wnuk - Orlęta Krosnowice
14- Kacper Gabryś - Orlęta Krosnowice
15- Jan Słowik - BSTS Bystrzyca Kłodzka 
Zdjęcia z turnieju znajdziecie na Facebooku " BSTS Bystrzyca Kłodzka "
więcej informacji poniżej ( czytaj więcej )


Zakończenie cyklu turniejów Grand -Prix
Zakończenie cyklu turniejów Grand -Prix

Rozegrany w niedzielę X turniej Grand -Prix zakończył cykl tych turniejów .
Zwycięzcą ostatniego finałowego turnieju został Sebastian Galuk - KS Lechia Ołdrzychowice pokonując w finale w czterech setach Artura Kwaśnika - MLKS Sudety Międzylesie , podium uzupełnił Mariusz Pusz - BSTS Bystrzyca Kłodzka .
poza tym w czołowej dziesiątce miejsca zajęli :
4- Bartosz Grzebieniowski - KS Lechia Ołdrzychowice
5- Przemysław Urban - KS Lechia Ołdrzychowice
6- Bartosz Jurkiewicz - MLKS Sudety Międzylesie
7- Artur Kasperowicz - GLKS Jaworzyna
8- Jerzy Motyka - MKS Nysa Kłodzko
9- Robert Sempryk - AKS Strzegom
10- Jan Słowik - BSTS Bystrzyca Kłodzka
11- Maciej Machela - Impuls Kłodzko
12- Tomasz Bystrzycki - Impuls Kłodzko
13- Sławomir Kotowski - BSTS Bystrzyca Kłodzka
-Klasyfikacja generalna cyklu dostępna jest w zakładce : "turnieje grand-prix "
-zdjęcia z turnieju publikujemy na naszej stronie na facebookuBSTS Bystrzyca Kłodzka
więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej ( poniżej )


Czas na baraże !
Rozgrywki ligowe

Czas na baraże !

Dobiegła część zasadnicza rozgrywek ligowych IV ligi - grupa wałbrzyska .
Pierwsze miejsce i awans do 3 ligi uzyskała drużyna MLKS Sudety Międzylesie - gratulacje . Natomiast drużyny MKS Nysa Kłodzko oraz DKTS Topspin Dzierżoniów zostały zdegradowane do 5 ligi.
Nasza drużyna BSTS Bystrzyca Kłodzka ukończyła rozgrywki na drugim miejscu .
Lokata ta jest premiowana udziałem w meczach barażowych o awans do trzeciej ligi .
Przeciwnikiem naszym będzie druga drużyna IV ligi z grupy wrocławskiej - UKSTS Kiełczów .
Pierwszy mecz rozegramy już w tą sobotę 27 bm. o godzinie 14- tej w Ołdrzychowicach Kłodzkich .
Natomiast mecz rewanżowy jest zaplanowany na 3 czerwca w Kiełczowie .
Trochę statystyk , otóż w rozegranych 14 meczach zdobyliśmy 22 pkt. Odnieśliśmy 11 zwycięstw i ponieśliśmy 3 porażki .
Końcowa tabela
1 MLKS Sudety Międzylesie 14 26 13 0 1 137:61 76 461:273
2 BSTS Bystrzyca Kłodzka 14 22 11 0 3 128:45 83 422:204
3 UKS Radunia Tąpadła 14 18 9 0 5 113:79 34 399:330
4 ULKS Ślęża Wiry 14 14 7 0 7 97:111 -14 369:400
5 KS Lechia Ołdrzychowice 14 12 6 0 8 85:113 -28 340:385
6 ZTS Ząbkowice Śląskie 14 10 5 0 9 81:110 -29 309:383
7 DKTS Topspin Dzierżoniów 14 9 4 1 9 94:117 -23 364:433
8 MKS Nysa Kłodzko 14 1 0 1 13 40:139 -99 195:451

więcej informacji po klknięciu na czytaj więcej ( poniżej )


Sebastian Galuk zwycięzcą 8 turnieju Open
Sebastian Galuk zwycięzcą 8 turnieju Open

Zwycięzcą VIII turnieju Open został Sebastian Galuk - KS Lechia Ołdrzychowice , drugie miejsce zajął lider cyklu Artur Kwaśnik - MLKS Sudety Międzylesie , podium uzupełnił Mariusz Pusz - BSTS Bystrzyca Kłodzka .
Pozostałe miejsca w czołowej dziesiątce zajęli :
4- Bartosz Grzebieniowski - Lechia Ołdrzychowice
5- Karol Meissner - BSTS Bystrzyca Kłodzka
6- Grzegorz Wnuk - Lechia Ołdrzychowice
7- Jan Słowik - BSTS Bystrzyca Kłodzka
8- Paweł Luty - BSTS Bystrzyca Kłodzka
9- Jerzy Motyka - MKS Nysa Kłodzko
10- Sławomir Kleńk - Lechia Ołdrzychowice
11- Mirosław Majerczyk - ZTS Ząbkowice Śląskie

Po ośmiu turniejach na czele klasyfikacji generalnej cyklu znajdują się :
1- Artur Kwaśnik - 280 pkt 2- Mariusz Pusz - 254 pkt 3- Karol Meissner - 235 pkt 4- Bartosz Grzebieniowski - 227 pkt.
Do zakończenia cyklu pozostały jeszcze dwa turnieje.


Zwycięstwo lidera
Zwycięstwo lidera

Lider klasyfikacji generalnej cyklu turniejów Open Artur Kwaśnik ( MLKS Sudety Międzylesie ) potwierdził wysoką formę wygrywając VII turniej Open.
W meczu finałowym dosyć pewnie pokonując kolegę klubowego Bolesława Dyca . Na ostatnim stopniu podium stanął Mariusz Pusz - BSTS Bystrzyca Kłodzka .
Pozostałe miejsca w czołowej dziesiątce zajęli :
4- Karol Meissner - BSTS Bystrzyca Kłodzka
5- Bartosz Grzebieniowski - KS Lechia Ołdrzychowice
6- Oliwer Bochowicz - Impuls Kłodzko
7- Sebastian Galuk - KS Lechia Ołdrzychowice
8- Adam Wenc - MKS Nysa Kłodzko
9- Grzegorz Wnuk - Lechia Ołdrzychowice
10- Sławomir Kleńk - Lechia Ołdrzychowice
Na kolejny turniej Open zapraszamy w następną niedzielę 21 bm.
zdjęcia z turnieju publikujemy na Facebooku BSTS Bystrzyca Kłodzka
więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej


Bolesław Dyc zwycięzcą turnieju Grand -Prix
Bolesław Dyc zwycięzcą turnieju Grand -Prix

Bolesław Dyc - MLKS Sudety Międzylesie został zwycięzcą IX turnieju Grand -Prix.

Drugie miejsce zajął Albert Krupa - BSTS Bystrzyca Kłodzka , a trzecie Grzegorz Wojtaszek także BSTS Bystrzyca Kłodzka .
Pozostałe miejsca w czołowej dziesiątce zajęli :
4- Artur Kwaśnik - MLKS Sudety Międzylesie
5- Karol Meissner - BSTS Bystrzyca Kłodzka
6- Grzegorz Wnuk - KS Lechia Ołdrzychowice
7- Mariusz Pusz - BSTS Bystrzyca Kłodzka
8- Andrzej Zalewski - ULKS Ciechów
9- Sebastian Galuk - KS Lechia Ołdrzychowice
10- Oliwer Bochowicz - Impuls Kłodzko
w turnieju wzięło udział 25 zawodników w tym jedna kobieta !!!
Turniej ten został rozegrany w Szkole Podstawowej im. generała Władysława Sikorskiego w Ołdrzychowicach Kłodzkich , za co serdecznie dziękujemy Dyrekcji Szkoły oraz władzom klubu KS Lechia Ołdrzychowice .

Uwaga - zdjęcia z turnieju niebawem !
polecamy foldery : " turnieje Grand-Prix oraz Zawodnik Roku "

więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej (poniżej )


wyniki 2 turnieju Debla
wyniki 2 turnieju Debla

Rafał Zajączkowski ( Płomień Makowice ) z Arkadiuszem Borkiem ( Radunia Tąpadła ) zwyciężają w II turnieju Debla !!!
W finale po zaciętym pięciosetowym meczu pokonują parę deblową Albert Krupa i Karol Meissner ( BSTS Bystrzyca Kłodzka ) , na ostatnim miejscu podium stanęli Grzegorz Wojtaszek z Mariuszem Puszem ( BSTS Bystrzyca Kłodzka )
Dalsze miejsca zajęli :
4- Ewelina Bielecka ( Kłodzko )- Karolina Podyma ( Impuls Kłodzko )
5- Artur Kwaśnik ( Sudety Międzylesie)- Jerzy Motyka ( MKS Nysa Kłodzko )
6- Jan Słowik - Tadeusz Hubicki ( BSTS Bystrzyca Kłodzka )
7- Sławomir Kotowski - Paweł Luty ( BSTS Bystrzyca Kłodzka)
Przed turniejem zostały wręczone nagrody zwycięzcom cyklu turniejów debla za 2022 rok . Przypominamy , że pierwsze miejsce zajął Jerzy Motyka , drugie Paweł Luty a trzecie Karol Meissner .


Karol Meissner najlepszy w VI turnieju Open
Karol Meissner najlepszy w VI turnieju Open

16 bm. został rozegrany VI turniej Open , zwycięzcą został Karol Meissner - BSTS Bystrzyca Kłodzka pokonując w finale 3 - 1 Romana Gadziałę - MLUKS Wakmet Bodzanów .
W meczu o trzecie miejsce Artur Kwaśnik - MLKS Sudety Międzylesie wygrywa z Mariuszem Puszem - BSTS Bystrzyca Kłodzka .
Poza tym w czołowej dziesiątce miejsca zajęli :
5- Tomasz Makowski - BSTS
6- Dariusz Nalepa -Nysa
7- Bartosz Grzebieniowski - KS Lechia Ołdrzychowice
8- Grzegorz Wnuk - KS Lechia Ołdrzychowice
9- Sławomir Kleńk - KS Lechia Ołdrzychowice
10- Paweł Luty - BSTS
Po sześciu turniejach liderem cyklu jest Artur Kwaśnik - 203 pkt , drugie miejsce zajmuje Mariusz Pusz - 184 pkt. trzecie Karol Meissner - 171 pkt
4- Bartosz Grzebieniowski - 163 pkt
5- Bartosz Jurkiewicz - 146 pkt
6- Sławomir Kotowski - 135 pkt
klasyfikacja generalna cyklu dostępna jest w foderze "turnieje Open "
polecamy folder Zawodnik Roku

więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej (poniżej )

Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

04/10/2023 20:04
Aktualny terminarz turniejów znajduje się w folderze " Terminarz "

17/02/2017 10:52
JESTEMY JUZ NA FACEBOOKU !!! adres : BSTS Bystrzyca Kłodzka Zachęcamy do odwiedzin strony Shock

04/10/2013 19:46
Informacja odwiedzających Galerię Zdjęć.Aby edytować zdjęcie w wybranym albumie należy kliknąć na zdjęcie , aby je powiększyć należy jeszcze raz kliknąć !!! Angry
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 11
Najnowszy użytkownik: Leon
Ostatnio Widziani
admin 6 dni
lotos55555 tygodni
madic168 tygodni
serek36357 tygodni
schlager392 tygodni
misko75435 tygodni
Leon568 tygodni
lutyluty583 tygodni
slawek648 tygodni
TBool W5664 tygodni
Reklama
Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego

AgaSport.eu -Świat tenisa stołowego

Modest

Inters

Time-out

EDMAR - sklep internetowy ze sprzętem do tenisa stołowego

Statystyki reklamowe