Rozgrywki ligowe - 5 liga BSTS II
Kadra
Tabela

Grzegorz Wojtaszek najlepszy w 5 turnieju Open

Za nami 5 turniej Open , a więc półmetek cyklu tych turniejów Zwycięzcą został liderujący w klasyfikacji generalnej cyklu- Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodzka , na pozostałych miejscach podium stanęli koledzy klubowi , drugie miejsce wywalczył Mariusz Pusz a trzecie Karol Meissner.

Tomek Makowski zwycięzcą 2 turnieju Grand-Prix

3 października został rozegrany 2 Turniej Grand- Prix.
Zwyciężył w nim Tomasz Makowski zawodnik BSTS Bystrzyca Kłodzka. W meczu finałowym po zaciętym pięciosetowym meczu pokonał Bartosza Jurkiewicza - MLKS Sudety Międzylesie. Świetne zawody rozegrała po raz kolejny Natalia Wnuk - Orlęta Krosnowice zajmując trzecie miejsce !

Grzegorz Wojtaszek zwycięzcą IV turnieju Open

W rozegranym 26 bm. IV Turnieju Open główną rolę odegrali zawodnicy BSTS Bystrzyca Kłodzka.
Pierwsze miejsce zajął Grzegorz Wojtaszek , drugi był Albert Krupa a trzeci Tomasz Makowski wszyscy BSTS.
10- Grzegorz Wnuk - Lechia Ołdrzychowice
Zdjęcia z turnieju  znajdują sie na naszej stronie na Facebooku BSTS Bystrzyca Kłodzka
Polecamy nasze zakładki " Turnieje Open oraz Zawodnik Roku"
więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej (poniżej )

I Turniej Grand-Prix

W niedzielę 16 bm został rozegrany I turniej Grand-Prix , turniej ten zainaugurował nowy cykl tych turniejów. Cykl ten będzie sie składał  z 10 turniejów.
Zwycięzcą I Turnieju został zawodnik BSTS Karol Meissner , w finale w czterech setach zwyciężył Bartosza Jurkiewicza - MLKS Sudety Międzylesie. Na trzecim stopniu podium stanął Grzegorz Wojtaszek - BSTS .Wysokie czwarte miejsce w turnieju zajęła Natalia Wnuk - GLKS Orlęta Krosnowice. Poza tym w pierwszej dziesiątce uplasowali się :
6- Adam Wenc- MKS Nysa Kłodzko
7- Sławomir Bednarski - MKS Nysa Kłodzko
8- Jan Sobota - MKS Nysa Kłodzko
9- Otto Janke - ZTS Ząbkowice Śląskie
10- Sławomir Kotowski - BSTS
w turnieju wzięło udział 20 zawodników.
Zarząd BSTS składa serdeczne podziękowanie dyrekcji Szkoły Podstawowej w Ołdrzychowicach Kłodzkich za umożliwienie rozgrywania turniejów , dziękujemy także miejscowemu klubowi KS Lechia Ołdrzychowice za udostępnienie swojego sprzętu sportowego.
Klasyfikację generalną cyklu znajdziecie w folderze" turnieje grand-prix" , polecamy także folder w którym znajduje się klasyfikacja "Zawodnik Roku"
zdjęcia z turnieju zostały zamieszczone na naszej stronie na Facebooku
więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej(poniżej )

Zaproszenie na treningi
INFORMACJE

WZNAWIAMY TRENINGI !!!
W czwartki w godzinach 17-30 - 19-30 zapraszamy wszystkich miłośników tenisa stołowego na treningi.
Będą się one odbywały w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Bystrzycy Kłodzkie ul. Słowackiego 4

III Turniej Open

Z małym poślizgiem publikujemy wyniki 3 turnieju Open. Turniej został rozegrany 13 czerwca.
Zwycięzcą turnieju został Bartosz Jurkiewicz - Orlęta Krosnowice pokonując w finale 3 - 1 Grzegorza Wojtaszka - BSTS Bystrzyca Kłodzka , trzecie miejsce zajął kolega klubowy Grzegorza - Albert Krupa.

II Turniej Open

Grzegorz Wojtaszek zawodnik BSTS Bystrzyca Kłodzka został zwycięzcą 2 turnieju Open. W finale za przeciwnika miał Karola Meissnera - KS Lechia Ołdrzychowice którego pokonał 3- 1.

W meczu o trzecie miejsce Tomasz Makowski - BSTS Bystrzyca Kłodzka zwyciężył 3-2 Bartosza Jurkiewicza - Orlęta Krosnowice.
Przed turniejem miała miejsce uroczystość wręczenia pucharów dla najlepszych zawodników zakończonego Cyklu turniejów Grand - Prix.
klasyfikacja generalna cyklu dostępna jest w folderze " turnieje Open ) , natomiast klasyfikacja " Zawodnik Roku " w folderze Zawodnik Roku
więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej ( poniżej )

Finał Cyklu Grand-Prix

Sławomir Słowik zawodnik KTS Wolbromek został zwycięzcą X turnieju Grand - Prix pokonując w finale w trzech setach Artura Kwaśnika - MLKS Sudety Międzylesie. W meczu o trzecie miejsce Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodzka po zaciętym pięciosetowym meczu pokonał Karola Meissnera - Lechia Ołdrzychowice.

Pozostałe miejsca w pierwszej dziesiątce zajęli :
9- Tomasz Polak - ZTS Ząbkowice Śląskie
10- Grzegorz Kotowski - niezrzeszony Wrocław
w turnieju wzięło udział 20 zawodników w tym 2 kobiety !

Zakończenie sezonu ligowego
Rozgrywki ligowe

Zakończenie rozgrywek ligowych
Decyzją Zarządu DOZTS w dniu 20 maja 2021 roku zostały zakończone rozgrywki ligowe sezonu 2020/2021 .
Rozgrywki zostały zakończone według tabel na dzień 20 maja br. Wobec nierównej ilości meczów o kolejności w tabeli zadecydował stosunek zdobytych punktów do ilości zweryfikowanych meczów.
W tej sytuacji nasze drużyny zajęły następujące miejsca :
BSTS I Bystrzyca Kłodzka grająca w czwartej lidze zajęła 2 miejsce z bilansem 21 punktów zdobytych w 13 meczach przy stosunku setów 119 / 58 .Pierwsze miejsce i awans do 3 ligi wywalczyła drużyna UKS Radunia Tąpadła , natomiast ostatnie miejsce zajęła KS Lechia Ołdrzychowice , spadając tym samym do 5 ligi.
Druga drużyna BSTS występująca w 5 lidze została sklasyfikowana na 3 miejscu. Zdążyliśmy rozegrać jedynie 7 meczów zdobywając 11 pkt. Bilans setów 63 / 32.
Z tej ligi awans do 4 ligi uzyskały drużyny Salos II Dzierżoniów oraz MKS Nysa Kłodzko.

Wznawiamy organizację turniejów
INFORMACJE

Wznawiamy rozgrywki turniejowe !
Z wielką radością informujemy ,że po długiej przerwie postanowiliśmy wznowić rozgrywki turniejowe !.
Pierwszy turniej zostanie rozegrany już 30 maja ,a będzie to finałowy X turniej Grand- Prix .
Kolejne turnieje ( o ile sytuacja nie ulegnie zmianie ! ) będą się odbywać praktycznie w każdą niedzielę .
O poszczególnych turniejach będziemy informować na bieżąco na naszych stronach internetowych.
Projekt kalendarza rozgrywek dostepny jest w folderze "Terminarz "

IX turniej Grand-Prix

KAROLINA PODYMA NAJLEPSZA W IX TURNIEJU GRAND-PRIX !!!
Bardzo dobrze zagrała Karolina Podyma - Impuls Kłodzko wygrywając IX turniej Grand-Prix . Karolina zdominowała ten turniej nie przegrywając w całym turnieju ani jednego seta !
Drugie miejsce zajął Karol Meissner - Lechia Ołdrzychowice a trzecie Mariusz Pusz - BSTS Bystrzyca Kłodzka.