Po sobotnich meczach obie bystrzyckie drużyny mogą dopisać sobie punty.

BSTS I Bystrzyca Kłodzka - UKS Ludwikowice 10 - 0

Albert Krupa            : 2,5 / 2,5 pkt.

Mariusz Pusz           : 2,5 / 2,5 pkt.

więcej informacji o rozgrywakach ligowych znajdziecie w zakładkach " Rozgrywki ligowe )

więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej ( poniżej )

Podział punktów !

W piątej kolejce rozgrywek drużynowych IV ligi - grupa wałbrzyska bystrzycka drużyna BSTS I zremisowała na wyjeździe z ZTS Ząbkowice Śląskie 9 - 9 .
Skład BSTS :
Grzegorz Wojtaszek - 3,5 / 4,5 pkt
Mateusz Dubik - 3,5 / 4,5 pkt
Mariusz Pusz -   2,0 / 4,5 pkt
Michał Słowik -  0,0/ 4,5 pkt
Następne mecze już w tą sobotę 14 bm. obie bystrzyckie drużyny wystąpią w roli gospodarza.
Pierwsza drużyna zmierzy się z UKS Ludwikowice , natomiast druga drużyna za przeciwnika będzie miała MLKS Sudety II Międzylesie. Początek godzina 13-ta. ( mecze bez udziału publiczności )

Karolina Podyma wygrywa 9 turniej Open

Wygrana Karoliny !
Zwycięstwem Karoliny Podyma ( LUKS Kłodzko ) zakończył się 9 turniej Open , w finale w czterech setach pokonała Mariusza Pusza - BSTS Bystrzyca Kłodzka , w meczu o trzecie Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodzka wygrał w czterech setach z Paulą Krysińska AZS Wrocław.
w turnieju wzięło udział 18 osób
więcej po kliknięciu na czytaj więcej( poniżej )

II turniej Debla

Mariusz Pusz wraz z Grzegorzem Wojtaszkiem ( BSTS Bystrzyca Kłodzka ) zostali zwycięzcami II turnieju Debla.W finale w czterech setach pokonali Karola Meissnera i Bartosza Grzebieniowskiego ( Lechia Ołdrzychowice ) w meczu o trzecie miejsce Ewelina Bielecka wraz z Jerzym Motyką ( Impuls Kłodzko) pokonali 3- 1 Sławomira Bednarskiego i Łukasza Serdiuka.
Dalsza kolejność :
5- Natalia Kurzela - Natalia Wnuk - Orlęta Krosnowice
6- Krzysztof Sobański - Anatol Kornberger - BSTS Bystrzyca
7- Grzegorz Kotowski - Sławomir Kotowski- Bystrzyca Kł.
8- Paweł Luty - Jan Słowik - BSTS Bystrzyca Kł .
9- Marian Chmiel - Roman Dąbrowski - Kłodzko

klasyfikacja Generalna cyklu turniejów Debla znajduje się w zakładce " turnieje Debla" natomiast klasyfikacja na Zawodnika Roku w zakładce " Zawodnik Roku "

Zdjęcia z turnieju są na Facebooku BSTS Bystrzyca Kłodzka

więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej(poniżej )

Zwycięska passa

Karuzela turniejowa rozkręca się !

W ostatnią niedzielę września został rozegrany 6 turniej Grand-Prix, zwycięską passę podtrzymał Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodzka pokonując a finale w czterech setach Artura Kwaśnika - MLKS Sudety Międzylesie.
W meczu o trzecie miejsce Mariusz Pusz - BSTS Bystrzyca Kłodzka zwyciężył 3- 1 Andrzeja Łysiaka - niezrzeszony.
w turnieju wzięło udział 21 zawodników.
 Zdjęcia z turnieju znajdują się na naszej stronie na Facebooku BSTS Bystrzyca Kłodzka

8 Turniej Open

Za nami kolejny turniej , tym razem w niedzielę 20 bm. został rozegrany 8 turniej Open.
Zwycięzcą został zawodnik BSTS Bystrzyca Kłodzka Grzegorz Wojtaszek pokonując w finale po zaciętym meczu Karola Meissnera - KS Lechia Ołdrzychowice.Na najniższym stopniu podium stanął Przemysław Urban - KS Lechia Ołdrzychowice.
W turnieju wzięło udział 15 zawodników.
Zdjęcia zturniej dostępne są na naszej stronie na facebooku BSTS Bystrzyca Kłodzka
Polecamy foldery : Zawodnik Roku oraz Turnieje Open ( klasyfikacje generalne )

Zwycięstwo Tomka Makowskiego

V turniej Grand-Prix

Rozegrany 13 bm. 5 turniej Grand-Prix zgromadził na starcie 20 zawodników. Emocji nie brakowało , zwycięzcą turnieju został Tomasz Makowski - BSTS Bystrzyca Kłodzka pokonując w finale w 4 setach Karola Meissnera - Lechia Ołdrzychowice. Na trzecim miejscu uplasował się Leszek Czarnecki - UKS Ludwikowice Kłodzkie.
Zdjęcia z turnieju znajdziecie na Facebooku BSYS Bystrzyca Kłodzka
Polecamy także foldery Zawodnik Roku oraz Turnieje Grand-Prix , znajdziecie w nich klasyfikacje

Inauguracja Nowego Sezonu

" Otwarcie nowego Sezonu "

Po pięciu miesiącach przerwy, spowodowanej trwającą pandemią wreszcie mogliśmy rozegrać turniej Frekwencja dopisała , bowiem wzięło w nim udział 23 zawodników , w tym tylko jedna zawodniczka.

Zwycięzcą został debiutujący w naszych turniejach Mikołaj Stodolica reprezentujący klub Salos Dzierżoniów , na drugim miejscu uplasował się Zbigniew Sobków - TKS Granit Strzelin , a na najniższym stopniu podium stanął Karol Meissner -Lechia Ołdrzychowice

Uwaga ! Zdjęcia z turnieju dostępne są na naszej stronie na Facebooku " BSTS Bystrzyca Kłodzka "

więcej po kliknięciu na czytaj więcej ( poniżej)

Wznawiamy rozgrywki
INFORMACJE

WZNAWIAMY ROZGRYWKI !
Z wielką przyjemnością informujemy , że już od 6 września rozpoczynamy rozgrywki turniejowe . O ile wirus nam nie przeszkodzi to praktycznie w każdą niedzielę od września do grudnia br. będziemy organizować różnego rodzaju turnieje .
Także od 3 września rozpoczynamy treningi , będą się one odbywać raz w tygodniu w czwartki w godzinach 17-30 / 19-30  Natomiast turnieje będą się rozpoczynać o godzinie 10 -tej. Wszystkie turnieje oraz treningi i mecze ligowe będą się odbywać w hali sportowej Szkoły Ponadgimnazjalnej w Bystrzycy Kłodzkiej ul. Słowackiego 4

Terminy turniejów znajdziecie w terminarzu

Mamy Mistrza !

Decyzją Prezesa Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego z dnia 8 maja br. nastąpiło zakończenie rozgrywek ligowych sezonu 2019 / 2020 .
Oznacza to że mistrzem IV ligi - grupa wałbrzyska została bystrzycka drużyna BSTS I !!!.
Gratulacje
Na ten duży sukces złożyły się indywidualne wyniki naszych zawodników.
W rankingu zawodników IV ligi pierwsze miejsce zajął Mateusz Dubik uzyskując 30 pkt na 31,5 możliwych - 95,2 %. Pozostali nasi zawodnicy zajęli miejsca :