Rozgrywki ligowe - 5 liga BSTS II
Kadra
Tabela

Nie ma mocnych na Jakuba Załuskiego

Liczną i mocną obsadę miał rozegrany 25 bm. VIII turniej OPEN , w turnieju wzięło udział 22 zawodników w tym aż osiem kobiet. Zwycięzcą turnieju został Jakub Załuski - KU AZS UE Wrocław , drugie miejsce zajęła Anna Węgrzyn - Śnieżnik Stronie Śląskie, trzecie Daniel Kwaszyński -Orlęta Krosnowice a czwarte Alicja Borszowska -Śnieżnik Stronie Śląskie.

więcej po kliknięciu na czytaj więcej

Kolejna wygrana Jakuba Załuskiego

Rozegrany 18 bm. VII turniej Open zakończył sie wygraną Jakuba Załuskiego - AZS UE Wrocław , drugie miejsce zajął Daniel Kwaszyński - Orlęta Krosnowice, trzecie Bartosz Jurkiewicz także Orlęta Krosnowice a czwarte Alicja Borszowska - Śnieżnik Stronie Ślaskie

Turniej Noworoczny

11 bm. został rozegrany Turniej Noworoczny,faworytem do zwycięstwa był Jakub Załuski zawodnik drugoligowej drużyny KU AZS UE Wrocław, i nie zawiódł pewnie wygrywając turniej.Zdecydowanie bardziej zacięta walka była o pozostałe miejsca na podium, zwycięsko z tej walki wyszedł Daniel Kwaszyński -Orlęta Krosnowice pokonując w czterech setach Piotra Nogę- Sudety Międzylesie, czwarte miejsce wywalczył Ryszard Kulak - Orleta Krosnowice

Inauguracja nowego sezonu !!!

Rozegrany 4 stycznia otwarty turniej zainaugurował rozgrywki w 2015 roku, zwycięzcą turnieju został zawodnik Orląt Krosnowice Ryszard Kulak, drugie miejsce zajął Piotr Noga - Sudety Międzylesie , a trzecie Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodzka,czwarte miejsce wywalczył Leon Dawid - Radunia Tąpadła

klasyfikacja turnieju dostępna jest po kliknięciu na czytaj więcej

Zwycięstwo Jakuba Załuskiego w turnieju Open

VI turniejem Open zakończyliśmy 2014 rok, turniej miał mocną obsadę, a  poszczególne mecze były bardzo wyrównane i zacięte .Zwyciezcą turnieju został Jakub Załuski występujący w II ligowej drużynie KU AZS UE Wrocław.O pozostałe miejsca na podium walczyły siostry Ania i Kasia Węgrzyn , tym razem lepsza okazała się Ania. Czwarte miejsce zajął Paweł Borszowski- BSTS Bystrzyca Kłodzka

IX turniej Grand-Prix

Rozegrany 21 bm. IX turniej Grand-Prix został zdominowany przez zawodniczki Śnieżnika Stronie Śląskie, pierwsze miejsca zajęła Anna Węgrzyn, drugie Katarzyna Węgrzyn a trzecie Alicja Borszowska , czwarte miejsce przypadło także zawodnikowi tego klubu Danielowi Majewskiemu.

Ryszard Kulak zwyciezcą turnieju Świątecznego

Ryszard Kulak zawodnik Orląt Krosnowice został zwycięzcą Turnieju Świątecznego , w meczu o drugie miejsce zmierzyli sie zawodnicy BSTS Bystrzyca Kłodzka , po zaciętym pięciosetowym pojedynku lepszym okazał sie Grzegorz Wojtaszek, trzecie miejsce zajął Albert Krupa a czwarte Bartosz Jurkiewicz - Orlęta Krosnowice

Turniej o Puchar Prezesa BSTS-sukces Daniela Majewskiego

W niedzielę 07 grudnia został rozegrany jubileuszowy XX turniej o Puchar Prezesa Bystrzyckiego Stowarzyszenia Tenisa Stołowego , o niespodziankę postarał się Daniel Majewski -Śnieznik Stronie Śląskie, który w pięknym stylu pokonał starszych i bardziej doświadczonych rywali.Drugie miejsce zajął Zbigniew Sobków - TKS Granit Strzelin ,a trzecie Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodzka . na czwartym miejscu uplasowała się Alicja Borszowska - Śnieżnik Stronie Śląskie.Pierwsza czwórka została nagrodzona dyplomami i pucharami .Dyplomy otrzymali także nastarszy uczestnik turnieju Tadeusz Hubicki ( 1945 rok )oraz najmłodszy - Jarosław Knedla ( 1999 r.

Uwaga-wyniki turnieju dostępne są w gazecie Euroregion oraz na stronie " dkl doba. "

IV turniej o Puchar BSTS

W niedzielę 30bm. został rozegrany IV turniej o Puchar Bystrzyckiego Stowarzyszenia Tenisa Stołowego, zwyciezcą turnieju została Anna Węgrzyn - Śnieżnik Stronie Śląskie, o niespodziankę postarał sie Daniel Kwaszyński- Orleta Krosnowice zajmując drugie miejsce, trzecie miejsce wywalczył Ryszard Kulak- Orlęta Krosnowice, wysokie czwarte miejsce zajął Daniel Majewski-Śnieżnik Stronie Śląskie.W turnieju wzięło udział 22 zawodników w tym 7 kobiet.

Wygrana Katarzyny Wegrzyn

Zwycięstwem Katarzyny Węgrzyn -Śnieżnik Stronie Śląskie zakończył się VIII turniej Grand - Prix, drugie miejsce zajęła Anna Węgrzyn , a na najniższyn stopniu podium znalazł się Daniel Majewski-Śnieżnik Stronie Śląskie, czwarte miejsce zaajęła Alicja Borszowska

Sukces zawodniczek Śnieżnika

Rozegrany V turniej Open zakończył się sukcesem zawodniczek Śnieżnika Stronie Śląskie, zajęły one bowiem trzy pierwsze miejsca.Zwyciężyła Anna Węgrzyn, druga była Katarzyna Węgrzyn a trzecia Alicja Borszowska, tuż za podium uplasował się Ryszard Kulak - Orleta Krosnowice