Rozgrywki ligowe - 5 liga BSTS II
Kadra
Tabela

VII Turniej Grand -Prix

26 bm. został rozegrany VII turniej Grand -Prix, zwycięzcą turnieju został Leon Dawid - Radunia Tąpadło , w finale po zaciętym pięciosetowym meczu pokonał Pawła Lutego - BSTS Bystrzyca Kłodzka , trzecie miejsce zajął Grzegorz Wojtaszek także BSTS , a czwarte miejce wywalczył Roman Dąbrowski z Kłodzka

więcej po kliknieciu na czytaj wiecej

Zwycięstwo Ani Węgrzyn

Rozegrany 19 bm. III turniej open został zdominowany przez zawodniczki Śnieżnika Stronie Śląskie, które zajęły trzy pierwsze miejsca.W finale spotkały się siostry Ania i Kasia Węgrzyn, tym razem zwycięstwo przypadło Ani, trzecie miejsce zajęła Aleksandra Ciura a czwarte Tomasz Makowski- BSTS Bystrzyca Kłodzka

więcej po kliknięciu na czytaj więcej

Ala Borszowska najlepsza w VI Grand -Prix

Rozegrany 5 pażdziernika VI turniej Grand-Prix zakończył sie zwycięstwem Alicji Borszowskiej -Snieżnik Stronie Śląskie, w finale po zaciętym pojedynku pokonała Ryszarda Kulaka -Orlęta Krosnowice, na najniższym stopniu podium uplasował się Leon Dawid -Radunia Tąpadło, czwarte miejsce zajął Daniel Majewski- Śnieżnik Stronie Śląskie

Turniej o Puchar BSTS

Rozegrany 28 bm. III turniej o Puchar Bystrzyckiego Stowarzyszenia Tenisa Stołowego miał liczną i silną obsadę.W turnieju oprócz miejscowych tenisistów wzięli udział zawodnicy ze Stronia Ślaskiego , Krosnowic , Strzelina,Międzylesia. Nowego Waliszowa , Kłodzka.W sumie wzięło udział 25 zawodników w tym cztery kobiety, zwycięzcą turnieju został Jakub Załuski - AZS UE Wrocław , drugie miejsce zajęła Anna Węgrzyn - Śnieżnik Stronie Śląskie, trzecie Paweł Borszowski - BSTS Bystrzyca Kłodzka , a czwarte kolega klubowy Tomasz Makowski.

wiecej po kliknięciu na czytaj więcej

II turniej OPEN

21 bm. został rozegrany II turniej OPEN , zwycięzca turnieju został zawodnik Raduni Tapadło Leon Dawid , w finale pokonał on Tomasza Makowskiego - BSTS Bystrzca Kłodzka , trzecie miejsce zajął Paweł Luty a czwarte Sławomir Bednarski - wszyscy BSTS. Przed turniejem odbyła sie uroczystość wręczenia nagród dla najlepszych zawodników ubiegłego cyklu turniejów Open, przypominamy kolejność : Leon Dawid - Anatol Kornberger - Jan Słowik - Paweł Luty

więcej po kliknieciu

ZWYCIĘSTWO W DERBACH
Rozgrywki ligowe

MLKS Sudety Międzylesie - BSTS I Bystrzyca Kł.: 5- 10

Od zwycięstwa zaczeliśmy nowy sezon rozgrywkowy ,w meczu trzeciej ligi pokonaliśmy dużynę z Międzylesia 10-5.Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy po grach singlowych i deblach prowadzili już 5: 3 , jednak kolejne partie zakończyły się wygraną naszych zawodników.Świetną formę na początku sezonu zademonstrowali Paweł Borszowski i niezawodny Michał Kiszka.

Grzegorz Wojtaszek wygrywa I turniej Open
OPEN

14 bm. został rozegrany I turniej Open , turniej ten rozpoczął nowy cykl dziesięciu turniejów open, zwyciezcą tego turnieju został Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodza , drugie miejsce wywalczyl Bartosz Jurkiewicz - Orleta Krosnowice ,a na najniższym stopniu podium uplasował się Tomasz Makowski - BSTS, na czwartym miejscu znalazł się klubowy kolega Paweł Luty

więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej

Inauguracja nowego sezonu
GRAND-PRIX

Rozegrany 7 września V turniej Grand - Prix zainaugurował nowy sezon rozgrywkowy,zwyciezcą turnieju została Katarzyna Węgrzyn - Śnieżnik Stronie Ślaskie , drugie miejsce zajął Grzegorz Jaskulski - Granit Strzelin , na trzecim miejscu uplasował się Jakub Załuski -AZS UE Wrocław, a na czwartym Anna Węgrzyn - Śnieżnik Stronie Śląskie

Wyniki Turnieju

W niedzielę 29 bm. został rozegrany turniej tenisa stołowego, był to ostatni turniej przed przerwą wakacyjną. Zwycięzcą turnieju został Leon Dawid - Radunia Tąpadło , drugie miejsce zajął Paweł Luty a trzecie Grzegorz Wojtaszek - obaj BSTS Bystrzyca Kłodzka.

Na następny turniej zapraszamy 07 września !!!

Leon Dawid zwycięzcą Cyklu turniejów Open

22 bm. został rozegrany X finałowy turniej Open , bardzo dobrze spisali się w nim zawodnicy Śnieżnika Stronie Śląskie zajmując trzy pierwsze miejsca. Turniej wygrała Katarzyna Węgrzyn pokonując w finale siostrę Annę Węgrzyn , trzecie miejsce zajął Daniel Majewski. Turniej Ten zakończył Cykl dziesięciu turniejów Open, zwycięzcą został Leon Dawid reprezentujący klub Radunia Tąpadła.

Zwycięstwo G. Wojtaszka, Jan Słowik liderem Cyklu !!

Rozegrany 15 bm. IV turniej Grand -Prix zakończył sie zwycięstwem Grzegorza Wojtaszka - BSTS Bystrzyca Kłodzka który w finale pokonał 3:1 Daniela Majewskiego - Śnieżnik Stronie Śląskie, trzecie miejsce zajął Leon Dawid - Radunia Tąpadło a czwarte Aleksandra Ciura - Śnieznik Stronie Śląskie