Rozgrywki ligowe - 5 liga BSTS II
Kadra
Tabela

Kolejna wygrana T. Makowskiego

Rozegrany 01 czerwca IX turniej Open zakończył się wygraną Tomasza Makowskiego - BSTS Bystrzyca Kłodzka , który tym samym powtórzył wynik z poprzedniego turnieju.Drugie miejsce zajął Grzegorz Wojtaszek , przegrywając finał po zaciętym pojedynku 3 : 2. Na najniższym stopniu podium uplasował się Daniel Majewski -Śnieżnik Stronie Śląskie, czwarte miejsce zajął Anatol Kornberger - BSTS.

więcej po kliknięciu na czytaj więcej

Tomasz Makowski zwycięzcą VIII turnieju Open

25 bm. został rozegrany VIII turniej Open , najlepszym zawodnikiem turniej został Tomasz Makowski - BSTS Bystrzyca Kłodzka , w finale pokonał kolegę z drużyny Grzegorza Wojtaszka 3: 2. Trzecie miejsce zajął Leon Dawid - Radunia Tąpadła , a czwarte Anatol Kornberger - BSTS Bystrzyca Kłodzka

więcej po kliknieciu na czytaj wiecej

Puchar Prezesa dla Sławomira Bielaka !!!

Już poraz XIX został rozegrany turniej o Puchar Prezesa Bystrzyckiego Stowarzyszenia Tenisa Stołowego, w tym roku puchar ten trafił do Sławomira Bielaka - MLKS Sudety Miedzylesie, drugie miejsce wywalczył Zbigniew Sobków - Granit Strzelin , trzecie miejsce zajął Daniel Majewski -Śnieznik Stronie Ślaskie a czwarte Arkadiusz Chszczanowicz - MLKS Sudety Miedzylesie

wiecej po kliknięciu na czytaj więcej

Udany rewanż

11 bm. został rozegrany VII Turniej Open, zwycięzcą turnieju został Jakub Jaworski - Sokół Nowy Waliszów , drugie miejsce zajął Daniel Majewski - Śnieżnik Stronie Śląskie, a na najniższym miejscu na podium stanął Leon Dawid - Radunia Tąpadła , czwarte miejsce zajął Anatol Kornberger - BSTS Bystrzyca Kłodzka.W poprzednim VI turnieju Open w finale Daniel Majewski pokonał Jakuba Jaworskiego ,a więc rewanż się udał.

Rodzinny sukces A.P. Borszowskich w turnieju Grand-Prix

04 maja zostal rozegrany III turniej Grand- Prix , zwycięzcą turnieju zostal Jakub Załuski - Orlęta Krosnowice , drugie miejsce wywalczyła Alicja Borszowska -Śnieżnik Stronie Śląskie, a na najniższym miejscu na podium stanął Paweł Borszowski - BSTS Bystrzyca Kłodzka.Czwarte miejsce zajął Grzegorz Wojtaszek także BSTS

Podium dla BSTS !!!

BSTS I Bystrzyca Kłodzka - ULKS Ciechów : 10-8

26 bm. została rozegrana ostatnia kolejka rozgrywek drużynowych sezonu 2013/2014, o niespodziankę postarali się zawodnicy BSTS pokonując wicelidera III ligi drużynę ULKS Ciechów 10-8. Zwycięstwo to pozwoliło zakończyć rozgrywki na wysokim trzecim miejscu !!!

więcej na temat gry bystrzyckiej drużyny po kliknięciu na czytaj więcej( poniżej )

Daniel Majewski podtrzymuje dobrą passę!

Daniel Majewski - Śnieżnik Stronie Śląskie po zwycięstwie w minionym tygodniu w turnieju Grand - Prix, tym razem został zwycięzcą VI turnieju OPEN. Drugie miejsce zajął Jakub Jaworski - Sokół Nowy Waliszów , trzecie Bartosz Jurkiewicz -Orlęta Krosnowice a czwarte Sebastian Galuk -Sokół Nowy Waliszów.

Daniel Majewski zwycięzcą II turnieju Grand-Prix

06 kwietnia został rozegrany II turniej Grand-Prix , zwycięzcą turnieju został zawodnik Śnieżnika Stronie Śląskie -Daniel Majewski , drugie miejsce zajął Bartosz Jurkiewicz - Orlęta Krosnowice , trzecie Leon Dawid - Radunia Tąpadła a czwarte Paweł Luty - BSTS Bystrzyca Kłodzka

więcej po kliknięciu na czytaj wiecej

Zwycięstwo Jakuba Załuskiego w Otwartym turnieju

W dniu 30 bm. w zamian zaplanowanego na ten dzień  turnieju Debla został rozegrany Otwarty Turniej , wzięło w nim udział 24 uczestników . Zycięzca turnieju został Jakub Załuski - Orlęta Krosnowice , drugie miejsce wywalczył Maciej Kościak - Salos Dzierżoniów , trzecie Paweł Borszowski - BSTS Bystrzyca Kłodzka a czwarte Alicja Borzowska - Śnieznik Stronie Śląskie . W turnieju  uczestniczyli przebywający na obozie szkoleniowym zawodnicy z klubu Salos Dzierżoniów . Warto podkreślić, że sam obóz jak i udział w turnieju  ekipy z Dzierżoniowa został sfinansowany przez Ministerstwo Sportu !!!

Wyniki turnieju dostępne są po kliknięciu na czytaj więcej

Wojciech Kaplan zwycięzcą Turnieju "Powitanie Wiosny "

Rozegrany 23 bm. turniej " Powitanie Wiosny" zgromadził na starcie 24 zawodników, zwycięzcą turnieju został Wojciech Kaplan- Usti nad Orlicą ( Czechy ), w finale po zaciętej walce pokonał 3-1 Annę Węgrzyn - Śnieżnik Stronie Śląskie . Trzecie miejsce zajął Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodzka , czwarte Piotr Noga - Sudety Międzylesie , piąte Katarzyna Węgrzyn - Śnieżnik Stronie Śląskie a szóste Jakub Jaworski - Sokół Nowy Waliszów

klasyfikacja Cyklu dostępna jest po kliknięciu na czytaj więcej

Zbigniew Sobków wygrywa I turniej Grand-Prix

09 marca został rozegrany I Turniej Grand - Prix , turniej ten zainaugurował nowy cykl dziesięciu turniejów Grand - Prix. Turniej zakończył się zwycięstwem Zbigniewa Sobkowa - Granit Strzelin , drugie miejsce zajął Leon Dawid - Radunia Tąpadło , trzecie Anatol Kornberger - BSTS Bystrzyca Kłodzka , a czwarte Mariusz Pusz z Bystrzycy Kłodzkiej