Rozgrywki ligowe - 5 liga BSTS II
Kadra
Tabela

Jakub Załuski zwycięzcą II Turnieju OPEN

Jakub Załuski zawodnik drugoligowej drużyny Orląt Krosnowice został zwycięzcą II turnieju OPEN , w finale pokonał po pięciosetowej walce Alberta Krupę - BSTS Bystrzyca Kłodzka , trzecie miejsce zajął Mariusz Wawryka , a czwarte Paweł Borszowski - Śnieżnik Stronie Śląskie.

Więcej po kliknięciu na czytaj więcej

Grzegorz Wojtaszek i Sławomir Bednarski wygrywają Turniej Debla
DEBLE

21 bm. został rozegrany drugi turniej Debla, w rywalizacji wzięło udział dziewięć par, po zaciętej walce zwycięzca turnieju zostali Grzegorz Wojtaszek i Sławomir Bednarski.Drugie miejsce wywalczyli Jakub Jaworski i  Konrad Bolsęga - zawodnicy Sokoła Nowy Waliszów , trzecie Tadeusz Hubicki i Anatol Kornberger a czwarte Hubert Bogdol i Tomasz Makowski

więcej po kliknięciu na czytaj więcej

Wojciech Kaplan wygrywa I Turniej Grand - Prix

14 bm. został rozegrany I Turniej Grand - Prix , turniej ten zainaugurował nowy cykl dziesięciu turniejów Grand - Prix. Pierwszym zwycięzca został Wojciech Kaplan zawodnik Usti nad Orlicą ( Czechy ) , drugie miejsce zajął Daniel Majewski - Śnieżnik Stronie Śląskie ,a trzecie Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodzka

więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej

Sukces Ani Węgrzyn

W niedzielę  7 bm. został rozegrany I turniej Open , turniej ten zainaugurowal nowy cykl składający sie z dziesieciu turniejów. Dzisiejszy turniej został zdominowany przez siostry Annę i Katarzynę Węgrzyn - Śnieżnik Stronie Śląskie.Obie panie spotkały się w finale , tym razem po zacietym meczu zwyciężyła Ania.Trzecie miejsce niespodziewanie zajął Hubert Bogdoll - BSTS Bystrzyca Kłodzka ,a czwarte miejsce wywalczył Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodzka

Kaplan Wojciech zwycięża w IX turnieju OPEN

Kaplan Wojciech zawodnik TTC Usti nad Orlicą ( Czechy ) został zwycięzcą IX Turnieju Open , drugie miejsce zajął Mateusz Dubik - MLKS Sudety Międzylesie , trzecie Adamec Lukasz - TTC Usti Nad Orlicą ( Czechy ) , a czwarte Anatol Kornberger - BSTS Bystrzyca Kłodzka

Kolejne zwycięstwo Mateusza Dubika

Z udziałem kadry dolnośląskiej młodzików i juniorów odbył się VI Turniej OPEN , zwycięzcą turnieju został Mateusz Dubik - MLKS Sudety Międzylesie , drugie miejsce wywalczył Ryszard Kulak - Orleta Krosnowice , trzecie Paweł Borszowski - Śnieżnik Stronie Śląskie , a czwarte Magdalena Kasenberg -UKS 12 Wrocław.

więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej ( poniżej )

Mateusz Dubik zwycięzcą V Turnieju OPEN

Mateusz Dubik zawodnik drugoligowego klubu MLKS Sudety Międzylesie został zwycięzca V turnieju OPEN , drugie miejsce wywalczył Anatol Kornberger - BSTS II Bystrzyca Kłodzka , a trzecie jego klubowy kolega Paweł Luty

Martin Bezdicek zwycięzca turnieju Noworocznego

Zwycięstwem Martina Bezdicka z Czeskiej Republiki zakończył się Turniej Noworoczny , turniej ten zainaugurował nowy sezon rozgrywkowy w 2013 roku.Poziom turnieju był  wysoki , klasę pokazali koledzy z Czech ,ich mecze były bardzo widowiskowe. W turnieju wzięło udział 25 zawodników w tym cztery zawodniczki.Najmłodszymi zawodniczkami były dwie siostry z klubu Śnieżnik Stronie Śląskie - Katarzyna Ożga  ( 7 lat ) i Weronika Ożga ( 9 lat )

więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej , są też zdjęcia z turnieju - album ( turnieje świąteczne )

Sukces Antoniego Słowika w Mistrzostwach Polski Weteranów

Antoni Słowik były zawodnik Bystrzyckiego Stowarzyszenia Tenisa Stołowego odniósł duży sukces na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Weteranów zajmując tam drugie miejsce w grze pojedynczej i podwójnej

Poniżej publikujemy wywiad z Antonim Słowikiem

( kliknij czytaj więcej )

Mateusz Dubik zwycięża w Turnieju Świątecznym

Turniej Świąteczny  kończący sezon rozgrywkowy w 2012 roku  zgromadził na starcie 27 zawodników , w tym wielu z klubów 2 i 4 ligowych.Poziom zawodów był  więc bardzo wysoki , a mecze zaciete i widowiskowe .Świetna formę zademonstrował Mateusz Dubik - MLKS Sudety Międzylesie, który pewnie wygrał turniej , drugie miejsce zajął Jakub Załuski - Orleta Krosnowice a trzecie jego klubowy kolega Przemysław Kwaszyński,natomiast czwarte miejsce wywalczył Grzegorz Jaskulski - TKS Granit Strzelin

Mateusz Dubik zwycięzcą XV Turnieju o Puchar Prezesa BSTS

09 grudnia został rozegrany jubileuszowy XV turniej o Puchar Prezesa Bystrzyckiego Stowarzyszenia Tenisa Stołowego, zwycięzcą turnieju został Mateusz Dubik - zawodnik MLKS Sudety Międzylesie.W finale pokonał dosyć wyrażnie  3 - 0 Michała Kiszkę -BSTS Bystrzyca Kłodzka , trzecie miejsce zajął Sławomir Słowik - GLKS Faleko Słotwina Świdnica , a czwarte Paweł Borszowski Śnieżnik Stronie Śląskie.

Poziom turnieju był bardzo wysoki , dopisała również frekwencja bowiem w turnieju wzięło udział 26 zawodników.