Kadra
Tabela

Wygrana Grzegorza Wojtaszka i Jana Słowika
DEBLE

4 bm. został rozegrany trzeci  finałowy turniej Debla , turniej ten zakończył tegoroczny cykl turniejów Par Deblowych.Grzegorz Wojtaszek i Jan Słowik zostali zwycięzcami tego turnieju, w finale pokonali parę Paweł Luty i Anatol Kornberger , trzecie miejsce przypadło parze Roman Dąbrowski i Sławomir Bednarski

więcej po kliknieciu na czytaj więcej

Wyróżnienie dla Pawła Olejarskiego i BSTS

W dniu 24 pażdziernika na Sesji Rady Powiatu Kłodzkiego uhonorowano dyplomem gratulacyjnym oraz nagrodą rzeczową Pawła Olejarskiego uczestnika Paraolimpiady Londyn 2012 zdobywcy IV miejsca. Dyplomem gratulacyjnym uhonorowano także Bystrzyckie Stowarzyszenie Tenisa Stołowego, którego członkiem i zawodnikiem jest Paweł Olejarski

więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej (poniżej )

XII Turniej Drużynowy

07 pażdziernika został rozegrany XII Turniej Drużynowy , zakończył się on zwyciestwem drużyny MLKS Sudety Międzylesie , która w finale po wyrównanej walce pokonała 3 - 2 druzynę BSTS I Bystrzyca Kłodzka, trzecie miejsce wywalczyła drużyna MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie

więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej .

IV Turniej Grand -Prix

W niedzielę 30 września został rozegrany IV Turniej Grand -Prix, zwycięzcą turnieju został Mateusz Dubik -zawodnik MLKS Sudety Międzylesie, drugie miejsce zajął Grzegorz Jaskulski - TKS Granit Strzelin , a trzecie Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodzka

więcej informacji po klknięciu na czytaj więcej

Zwycięstwo Michała Kiszki

Rozpoczęty tydzień temu nowy sezon turniejowy został zdominowany przez Michała Kiszkę ( BSTS Bystrzyca Kłodzka ),po zwycięstwie w turnieju otwarcia - tym razem zwyciężył w III Turnieju Grand - Prix !!!  drugie miejsce zajął kolega klubowy Tomasz Makowski , a trzecie Mateusz Dubik- Sudety Międzylesie.

więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej , oraz na stronie Turnie Grand-Prix

Sukces Pawła Olejarskiego w Londynie

Paweł Olejarski reprezentant Polski w tenisie stołowym na Paraolimpiadzie w Londynie, na codzień zawodnik bystrzyckiej drużyny BSTS ,odniósł  dzisiaj duży sukces zajmując IV miejsce . W walce o brązowy medal przegrał z zawodnikiem francuskim w trzech setach 13-15 , 4-11 , 3 -11.

Gratulujemy !!!

Zdjęcie dostępne jest po kliknięciu na "komentarze"(poniżej )

Kaszuba Kacper zwycięzcą turnieju z okazji Dnia Dziecka

03 czerwca został rozegrany turniej z okazji Dnia Dziecka, w kategorii Szkół Podstawowych zwycięzcą został Kaszuba Kacper ( 12 lat ) z Kłodzka , drugie miejsce zajął Filip Frankowski ( 11 lat ) z Nowego Waliszowa , a trzecie Michał Załuski ( 9 lat ) z Kłodzka.

W kategorii Szkół Gimnazjalnych pierwsze miejsce zajął Jakub Załuski - Kłodzko , drugi był Jakub Jaworski - Nowy Waliszów , a trzeci Kacper Frankowski-Nowy Waliszów.

Najmłodszym uczestnikiem turnieju był Marcin Pusz ( 6 lat )

więcej informacji o turnieju po kliknięciu na czytaj więcej ( poniżej )

Mateusz Dubik zwycięzcą VII Turnieju OPEN

Mateusz Dubik zawodnik MLKS Sudety Międzylesie został zwycięzcą VII Turnieju OPEN, w finale po zaciętym pojedynku pokonał 3 : 2 Szymona Burka - Śnieżnik Stronie Śląskie, trzecie miejsce wywalczył jego kolega klubowy Daniel Majewski.

więcej informacji o turnieju po kliknięciu na : czytaj więcej

Daniel Majewski zwycięzcą VI Turnieju OPEN

Daniel Majewski zawodnik Śnieżnika Stronie Śląskie został zwycięzcą VI Turnieju OPEN, drugie miejsce wywalczył Zbigniew Sobków - TKS Granit Strzelin , a trzecie Anatol Kornberger - BSTS Bystrzyca Kłodzka.

więcej informacji po kliknięciu na czytaj więcej

Michał Kiszka zwycięzcą Turnieju Grand-Prix

W niedzielę 13 maja został zainaugurowany nowy cykl turniejów Grand - Prix. w pierwszym turnieju zwycięzcą został Michał Kiszka - Orlęta Krosnowice, drugie miejsce zajął Grzegorz Wojtaszek - BSTS Bystrzyca Kłodzka a trzecie Mariusz Wawryka - Kłodzko

Zbigniew Sobków zwycięzcą V Turnieju OPEN

Rozegrany w dniu dzisiejszym V Turniej OPEN zakończył się zwycięstwem Zbigniewa Sobkowa- zawodnika TKS Granit Strzelin , drugie miejsce wywalczył Tomasz Makowski - BSTS Bystrzyca Kłodzka , a trzecie Anna Węgrzyn - Śnieżnik Stronie Śląskie.